Zmeškaný hovor (2008)

Co k tomuhle dodat. Japonský originál jsem neviděl a americký remake mi tenhle film znechutil natolik, že se na něj ani nepodívám. Praktický celých těch 90 minut jsem se nudil, nelekl jsem se a ač u filmů neusínám, tak tady jsem měl co dělat. Jestli se tímhle páni tvůrci chtěli alespoň lehounce přiblížit Kruhu, tak se jim to skutečně nepovedlo. 1* za sympatickou hlavní hrdinku.

23 (2007)

Upřímně musím uznat, že jsem čekal, že to bude větší blbost. Sice jsem se párkrát do všech těch 23 zamotal, ale přesto si film celou dobu drží průměr. Carrey hraje solidně, ale radši bych ho zase viděl v nějaké komedii.

Úhel pohledu (2008)

Spíš zklamání, jednoznačně jsem čekal víc. Pohledů je zbytečně mnoho (jinak je to fajn nápad, to nepopírám), některé postavy jsou naprosto zbytečné a konec, který to naprosto zazdí (teroristi jsou srabi a Quaid je superman). A aby mi někdo nevytýkal, že píšu jen zápory, tak přidám i klady jako například super honička na konci (Quaida ještě teď z té nehody asi bolí hlava...nejen hlava), nebo parádné promyšlený plán teroristů. Očekával jsem ale větší bombu. No nic 3*

Jmenuju se Earl (2005) (seriál)

Když jsem tenhle seriál hodnotil během 2.řady, dával jsem jasných 5*. Po shlédnutí celé 3.série však musím smutně konstatovat, že Earl spadl do průměru. Tah, který tvůrci vymysleli na konci 2.série sice vypadal výborně, ale jeho samotná realizace už tak výborná nebyla. Některé díly mě chvílema až nudily, ubylo vtipných scén a ač i ve 3.sérii sem tam seriál zachraňuje svou milou hloupostí Randy (Ethan Suplee), tak v každém případě oproti předešlým 2 sériím Earl oslabil. Nezbývá mi tedy než doufat, že se Earl ve 4.sérii vrátí zpátky ve vší parádě a hlavně mě seriál bude opravdu bavit zase jako na začátku.