Star Trek: Do neznáma (2016)

Supr čupr všechno bylo super rychlí spád,příběh,kostými vše.Jen by mě jako zajímalo co to bylo kdyš ničili nakonci vosi(stíhačky zlé) jak to že vybuchovali ta hudba je měla rozhodit co to teda bylo.A ještě když na začátku přiletí ta mimozemštanka tak jí ani neprověřili nezjištovali to jestli lže tak že at se nediví že se dostaly do takové šlamastyky.Ale film byl super takže 5 hvězd.

Star Wars: Epizoda IV - Nová naděje (1977)

Můj nejoblíbenější díl výborný na tehdejší dobu super i když souboje s mečemi nejsou tak propracované jako v novější trilogii. "at vás síla provází."

Star Wars: Síla se probouzí (2015)

Úžasný díl i přesto, že je to první díl nové trilogie. První půlhodinka je trochu slabší, protože nějaký úvod tam musí být. Všichni herci odvedli super výkony až na chvíli kdy si Adam Driver sundal masku tak jsem se trochu lekl, ale potom už to bylo v pohodě. Trochu mě zklamala postava Kylo Rena. Kylo Ren na začátku vypadá jako největší frajer, protože zastavil tu střelu a všechny nechal zabít ani neváhal a potom ho rozseká Rey která drží meč poprví. Já si to, ale vysvětluju tak, že byl prostě zraněnej. Jak by se vám bojovalo s prostřeleným břichem? Ale jinak vše bylo super a podle mě to bylo plnohodnotné pokračování SW ságy. Dávám 5 hvězdiček

Limonádový Joe aneb Koňská opera (1964)

Nejlepší Český film ever. Je vtipný, ale vtipnost není vycucuná z prstu. Scénář je výborný a text k postavám samotným je ještě lepší. A celé je to obohacené o výborné písničky.