Star Wars: Poslední z Jediů (2017)

Tenhle film je fakt super a nechápu jak mu někdo může dát odpad.Já teda ještě pochopim 2 hvězdičky, ale odpad a 1 hvězdička je přehnaný. A úplně nechápu lidi kteří tvrdí, že je to sračka jenom kvůli tomu, že SW koupil Disney. Nezáleží na značce, ale na kvalitě. Jak jsem si psal v diskuzi tak vím co všem vadí (spoilery) - Snoke není nepotřebná postava je důležitý z důvodu toho, že vybudoval PRVNÍ ŘÁD a vycvičil Kylo Rena. Vedlejší linie s Finem a jeho Vietnamskou kámoškou Rose není úplně tak dobrá, ale přece nemohli sedět jen tak na prdeli a nechat se nakonec zabít. Jo a taky zabili Phasmu. Další co pár lidem vadilo byl trůní sál a to že ho jenom okopírovali. Já říkám co je jako na tom, že má trůn. No přeci každej správnej záporák má trůn. A to je ještě ke všemu starý. On přece nemůže celej den stát na nohou. Na 100% má už v prdeli kičle. Další je to že všem vadila honička lodí PRVNÍHO ŘÁDU a Povstalců. Johnson prostě chtěl nějak podrtit povstalce a nechtěl to udělat najednou tak to udělal postupně. A hlavně kdyby to nebylo takhle tak by to budto bylo tak, že by zase uletěly a všichni by byly zase nasraný, že kopíruje. Druhá možnost je, že by je rovno zničili a všichni by zemřeli a vzhledem k tomu, že nový SW je mířený na děti tak tohle by bylo moc silný. Rytíři z Renu nejsou Snokova stráž ty se totiž jmenují - Elitní Pretoriánská stráž. Leia není Superman snad každý přece ví, že je z rodu Skywalkerů a má jisté předpoklady k tomu že umí používat sílu. Anakone je tu Rose. Podle mě to není vůbes špatná postava, ale tvůrci mohly použít jakou koliv rasu mimozemštanů ve vesmíru, ale ono prd. Oni tam dají Vietnamku.

Trosečník (2000)

Dávám 4 hvězdy za Tomáše, protože to zahrál fakt dobře. Film i přest o že tam toho moc nenamluvili my utekl vážně rychle. A to jak nakonci uplaval Wilson mě dojalo. Wilson je totiž kámoš kterýho by chtěl každej. Moc to ho nenamluví vždycky tě podrží a má fakt hustý háro. A jak už jsem říkal dávám 4 hvězdy.

Chart Show (2014) (pořad)

Debilní,Demetní a k tomu kupa keců a reklam.Moderátor je ještě debilnější než celá ta soutež. Bůček (Bouček) se tam snaží bejt vtipnej.A nikdy nepustej celou písničku jen úryvki, který ke všemu prokecaj.

StarDance aneb když hvězdy tančí (2006) (pořad) odpad!

BLBOST!!!Porota která chválí úplně všechno i ty nejhorší výkony,pouštení nezáživných treninků tanečníků,marek eben to zachranuje trošičku ale kostková to kazí oba to šíleně natahujou.Člověk se zasměje jednou za 75 minut.Hudba je dobrá ale zbytek je na prd.

Svět pod hlavou (2017) (seriál)

Za mě má tenhle seriál mít nejmín 80 procent.A nechápu toho kdo dá odpad.Všichni jsou strašně skeptický a maj veliký nároky ,ale co byste sakra chtěli.

Svět pod hlavou - Mrtvý lidi (2017) (epizoda)

Sloky by měli být nominovaný na kapelu roku podle mě maj slušnou šanci porazit kabáty.A od pondělí si zpívám "ne bombu ne".

Supersmradi - Malí Géniové 2 (2004) odpad!

To je strrašný je to jakobi to napsalo malí dítě.Jeden dobrý herec a toje jediné plus na tom filmu.Jak někdo může vstoupit do fanklubu toho filmu.Ten kdo dá jednu hvězdu ten je magor.

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

Ani nemám slov jak je to super. Každé ráno si pustím teorii ke snídani a takhle pořád. A nechápu jak se někomu tohle nemuže líbit. Člověk který dá odpad je pro mě d**il. I po 9.serii kvalita podle mě vůbec neklesla ani o procento. A jsem spokojen s tím že má teorie 90 procent ,ale mělo by to být 100 procent. Ale nelíbí se mi že je až 43. nejlepší serial.Měl by být v 1. desítce.Moje oblíbená posvata je samozřejme Sheldon je proste super můj největší vzor.Ostatní postavy mám rád skoro stejně ale na Sheldona nikdo nemá.Takže doufám že Teorie bude pokračovat ve stejném duchu jako do ted a že kvalita vytrvá.Dávám 5 hvězdiček, ale dal bych rád tak 100 hvězd. sláva TEORII a Sheldnovi.