Batman a Robin (1997)

Clooney je nejhorším Batmanem všech dob ! ale nemuze za to jenom on.

Apocalypto (2006)

Lahůdla od Mela Gibsona. Američani museli v kině asi hodně brečet při čtení titulků ..... Famozně zrežírováno a Gibson ukazuje , že herecké a režiserské schopnosti má na vysoké kvalitě.

Americký sniper (2014)

Je smutné přežít válku a pak být zastřelen svým vlastním spoluobčanem , kterému podáváte pomocnou ruku. Takový byl osud odstřelovače SEAL Chrise Kyle. Je to jako včera , kdy jsem zapl televizi a byla tam zpráva o téhle vraždě , která rozesmutněla celou ameriku. Clint Eastwood to zrežiroval opravdu parádně , výborně drama o vojákovi , který bojoval pro svou zem. Jde vidět , že Bradley Cooper se hodně snaží získat oskara , sice se mu to nedaří ale jeho výkon je opravdu dobrý a sympatický.

Rammstein: Sonne (2001) (hudební videoklip)

Eins, zwei, drei, vier, fünf, sechs, sieben, acht, neun, AUS ! Dokonalý klip od mých oblíbenců , kteří se opět vytasili s fantastickým songem. :)

Lincoln (2012)

Na Spielberga hodně slabé a hlavně nudné. Daniel Day-Lewis dokonalý jako vždy, bůh ví jak dlouho se připravoval na roli Lincolna. Ale ani on nedokáže pozvednout koukatelnost tohohle filmu.

Terminál (2004)

Příjemná komedie. Vtipná, milá, zábavná. Tom Hanks jako Victor Navorski je perfektní.

Tah pěšcem (2014)

Pro mě, jakožto fanouška šachů zajímavé téma, tak pro mě strašně nudně zpracované.

Pár správných chlapů (1992)

Výborný soudní film s mladým Tomem Cruisem a přesvědčivým, jako vždy výborným Nicholsonem.