21 gramů (2003)

postavy: Křesťanský fanatik. co káže vodu a pije víno, později vrah, jenž se melancholicky lituje, a když už se sám sobě zhnusí do maxima, jde se chlapácky nechat zabít, ale zase mu rupne v bedně a a strčí do něj. Žena křesťanského fantika, co brání svého muže, za cenu toho že mu odpustí "vraždu", a podá argument "ale nám se to nestalo". Otec s dcerami, asi jediná mě sympatická (krom Penna) postav(y), skvělý milující manžel. Drogová ku*da, které máme litovat, ačkoli brala drogy, i když měla perfektní život, a smrt rodiny řešila chlastem, agresivní feťačka, co mlátila do nemocného. Žena nemocného, sympatická, ale svině, nic mu neříkala, a zneužila jeho zdravotního stavu. Nemocný, sympatický, vše dobře myslící "invalida", kterého každého zneužíval, ale stejně ve mě nevyvolal emoci lítosti. ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- sečteno podtrženo: Film, ve kterém jsou postavy, které mají dojímat, ale nedaří se to (krom otce a dcer), film ve kterém mě zklamal Iñárritu i Sean Penn, poselství filmu je jedna hvězda, a Penn, je hvězda druhá | 4/10 2*

Tvoje tvář má známý hlas (2016) (pořad)

1. série = celkem fajn, neškodná zábava, nebýt Koháka 3*, 70% 2. série = horší, ale ujde díky Cinovi, nebýt něho 2*, 60% 3. série = odpad!, 0% celkově: 43 %, 2*

Já, kocour (2016)

Jak Christopher Walken tak Kevin Spacey mě zklamali, film byl nudný a trapný, 2* pouze za obsazení

Cesta do fantazie (2001)

Opavdu nechápu, co je na tom výborného? hvězdička je proto, že to není horší, než některé odpady!

Simpsonovi - Série 28 (2016) (série)

Toto už není, děti se protlačili, a dospělí se vzdálili, což znamená méně narážek :(

Jak nežít svůj život (2007) (seriál)

Tady půjdu proti proudu, nezáživné, nechápu, že země co má na svědomí Beana a Black Books, má na svědomí tento zbytek mr*ky, který nikdo bohužel nezakázal, 1* za zpívání v 'ART' klubu o šu*ání na mase