Poslední král (2016)

Tak od severského filmu jsem čekala větší pecku.Ale vzhledem k tomu,že je to podle skutečného příběhu,tak se moc dělat nedalo.Na začátku jsem se totálně ztratila ve jménech a film mě moc nevtáhl do děje.Ale potěšila mě partička známých tváří.Někteří vypadali,že si v přestávce jiného natáčení střihli roli tady.Pro zaryté lyžaře pěkná podívaná.

Princ a pruďas (2011)

Totálně ujetá pohádka pro dospělý.Viděla jsem s dabingem a nevim,jestli by původní znění bylo lepší.Zpěv na začátku mě dost vyděsil.Když si člověk zvykl na praštěnou mluvu,tak se to dalo.Pěkná výprava a triky.No prostě "Připijme si na šukání"

Sully: Zázrak na řece Hudson (2016)

Film na mě působil skoro jako dokument.Začátek mě hrozně rychle hodil do děje,nenechal mě sžít se s hrdiny.Ale postupně jsem se do toho dostala a vlastně to byl moc pěkný film podle skutečnosti.

Příchozí (2016)

Tenhle film mě dost zklamal.Poslední dobou se točí sci-fi snímky moc filozofický.Dřív prostě přilítli mimozemšťani,zaútočili,my je přeprali a bylo hotovo.Nekomplikovaný pokoukání.Tady byla zajímavá myšlenka,ale bylo to hrozně zdlouhavý.

Slíbená princezna (2016) (TV film)

Nejsem moc pohádkový divák,ale na Vánoce novým kouskům dávám šanci.Kdyby to nebylo uvedeno jako pohádka,ale třeba dobrodružný příběh,tak si myslím,že by to mělo větší úspěch.Na pohádku to bylo dost odvážné mluvou,kostýmama.Ale jinak výprava moc pěkná a já koukala až do konce.Takže za mě dobrý.

Cell (2016)

Kinga mám ráda a většina jeho filmů je dost kritizována.Proto jsem se neřídila malým hodnocením a do filmu šla.Začátek se mi docela líbil,měl spád.Ale postupně to nějak začalo upadat.A konec mě dost zklamal.Bohužel se musím přidat k většině-slabé.

Pustina (2016) (seriál)

Česká tvorba nemá moc moje sympatie,ale tenhle seriál mě hodně překvapil.Ponuré,realistické.Až mi to připomínalo severské seriály.Okousaný nehty až do konce.