Nádraží (2017) (seriál)

Satira na omezence s dávkou černého humoru a opravdu povedenými maskami. Tohle musí rozesmát i mrtvého... xD

Fakjů pane učiteli (2013)

Nápadité, svižné, zábavné - víc než tato tři slova, snad netřeba. Charismatické osazenstvo (i když pro mě je bezkonkurenčně nejlepší Katja Riemann) a originální námět dělají z filmu jednu z nejlepších komedií roku 2013. :D (viděno s dabingem)

Machete zabíjí (2013)

Béčkový nářez, jak má být! Brutalita, erotika, krev, násilí, zábava... zkrátka všeho dost. Bavit se a nepřemýšlet je tu jednoduše to hlavní. Danny Trejo funguje, je působivý a je vidět, že ho Machete náramně baví. Radost jistě dělají i Lady Gaga, Cuba Gooding mladší, Charlie Sheen a mnohé jistě těší i další osazenstvo. Už teď se těším na třetí pokračování, tentokráte z vesmíru. :) (viděno s dabingem)

Tony Bennett & Lady Gaga: Live! (2014) (koncert)

Povedený koncert! Lady Gaga je talent... citlivé, nádherné, perfektní, zkrátka dech beroucí vystoupení. Mistr je galantní, osobitý a má šmrnc. Skvěle si sedí! Pestrý, byť jistě nijak přelomový koncert je nejlepší nakombinovat s večerem u sklenky dobrého vína (samozřejmě ve dvou). ;-)