Kód Enigmy (2014)

Ačkoliv jsem byl už předem smířen s tím, že to bude nudné vyprávění, byl jsem mile překvapen. I přes necelé dvě hodiny to krásně odsejpá a nudných pasáží je minimálně. Takových filmů více.

Úder 3 (2013)

Zpomalé scény jsou už po pár prvních minutách strašně otravné. Od cca poloviny filmu mě to začalo trochu nudit. Akční scény přehnané (jako vzít tuk tuk na přední kolo a zvednutým zadkem sejmout 360tkou soupeře? WTF :-D ), ale jinak to zase tak úplně hrozné není. Jen to chce notnou dávku porozumění.

Piráti (2014)

Pro mě o kousek slabší než Admiral: Roaring Currents, The. Hodně inspirováno Jackem Sparrowem. Akční scény jako u všech podobných korejských filmů přehnané a viditelně na compu. Ale párkrát jsem se zasmál, to se cení.

1597: bitva u Myeongryang (2014)

Pokud přetrpíte nezáživnou první hodinku, která by se dala zkrátit, pak vás čeká poměrně slušná lodní bitva s mnoha dobrými (ale i přehnanými) nápady. Byl jsem na pomezí mezi 60 - 70%, nakonec volím nižší hodnocení právě kvůli první polovině, během které jsem chtěl film už 2x vypínat.

jOBS (2013)

Celej film vlastně čekáte na takový ten moment, ten ale nepřichází až do konce filmu. Pro mě teda zklamání velkého kalibru.

Kdo přežije - San Juan del Sur – Blood vs. Water (2014) (série)

Vůbec nechápu nastavené hodnocení. Spíš mi to připadá, že tu jsou lidi proti tomuto pořadu již po těch XX sezónách vysazený. Jedna z nejlepších řad, jedna z nejlepších her od vítěze vůbec.

Muži, ženy a děti (2014)

Více než o sexuálních frustracích je ten film zaměřen na dnešní dobu. Sociální sítě, život mladých, pohled starších na život mladých apod. Ale celkem to do sebe krásně zapadá a i přes delší stopáž se na to příjemně kouká.

The Inbetweeners 2 (2014)

Dobré. Prcičky po anglicku. Líbilo se mi mnohem více než jednička. Vtipné, odsejpá to a rozesměje. Účel splněn dostatečně.

Velký Gatsby (2013)

Wow ty digitální efekty opravdu stojí za to. Takovejch fantastickejch nápadů, nadčasový. Příběh docela jednoduchý a zbytečně natáhnutý.

Můj přítel delfín 2 (2014) odpad!

Dlouho jsem neviděl tak protivnej film a nezachraňuje to ani Morgan ani nikdo jiný. Nejhezčí z celého filmu jsou real záběry na konci filmu.