Rezistence (2015)

Druhej díl podle mě nesahá jedničce ani po kotníky. Nulová akce, zmatený, Tris vypadá po ostříhání jak přecitlivělej puberťák. No hrůůza.

Kmeny - Hooligans (2015) (epizoda)

Dávám 3* za kvalitní natočení. Příchod na stadion je natočen fantasticky. No kdybych měl hodnotit ty lidi co se tam objevují, jasnej odpad.

Noc v muzeu: Tajemství hrobky (2014)

Chtěl jsem dát původně 3*, ale vzhledem k tomu, že dokáží rozpohybovat téměř cokoliv 1* přidám. Ono to totiž nevypadá digitálně vůbec zle, kam se hrabou některé jiné filmy. Dalším pozitivem je Owen Wilson s jeho římským parťákem a pár dalších povedených vtípků. Příběhově ale slabé.

Ošin (2013)

Celkově japonské filmy i kultura nejsou pro každého. Někdy to vypadá že to přehrávají, jindy vypadají jak totální blázni. Tenhle film byl ale krásný. Asi nejvíc emocí ve mě zanechala nemohoucnost dítěte bránit se proti nařčení. 75%

Paddington (2014)

Je to hezky udělaný, to jo, ale příběhově je to jak s dalmatiny - tedy nic extra a hlavně předem víte co se bude dít. Taková rodinná pohodovka pro rodiče a děti.

Konzultant (2013) odpad!

Abych usnul u filmu 2x během dvou dní se mi opravdu ještě nepovedlo. Asi to ale ukazuje, jak zajímavý snímek tohle je :-/

Noc oživlých protinožců (2014)

Velmi příjemné překvapení. Za prvé je tam docela dost zajímavých nápadů. Za druhé jsou zombíci udělaný velmi dobře a věrohodně (a to to asi nemělo moc výrazný rozpočet a někde se na to nedá ani koukat). Za třetí je to docela fajn survival film, u kterýho jen vypnete a necháte se unášet akcí. Super...

Malá smrt (2014)

Uchylka alá mám na to chuť, když ten druhej brečí nebo call na XXX linku pro neslyšící byli TOP. Super komedie.

Boj sněžného pluhu s mafií (2014)

Další parádní severskej film. Skvělý prostředí, nevšední hrdina ve sněžným pluhu, syrové. Takový filmy se mi poslední dobou líbí.

Kousek nebe (2015) (pořad)

Tak oproti slovenské verzi je to jen slabý odvárek a to hlavně na postu moderátora, ale taky celkově sílou příběhu a jeho natočením. Ostatně mi stačil k tomu udělat si obrázek o pořadu hned první příběh s nevidomou paní a jejím synem. Moderátor trefně několikrát nemístně vyslovil třeba: Vidíme se poprvé nebo viděla jste sparťanský dres? WTF, rozhodně by to šlo nahradit lepšími slovy.