Chalupáři (1975) (seriál)

Naprosto skvely serial z atmosfery 70 let. Skvele herecke vykony, spousta vtipu a vtipnych dialogu. Jeden z mych oblibenych ceskych serialu, da se na to divat neustale dokola. Rozhodne doporucuji.

Zloději paměti (2004)

Efekty nebyly spatne, dej byl napinavy i kdyz v nekterych chvilich predvidatelny. Ale pro me tak na jedno podivani.

Lovci dinosaurů (2005)

Nepochopili jste zakaldni myslenku filmu. Vychazi z tzv. Butterfly efekt. Je to znama myslenka jak muze jeden motyl zmenit celou historii a jak je nebezpecne vubec se pokouset cestovat casem zpet. Mimoto ze mi prijde ze film vzal jako svuj zakladni stavebni kamen povidku ktera zacinala presne jako ve filmu. Jen po navratu se nemenily veci vlnou (coz mi prislo prastene), ale uz zmene proste byly. V povidce byly domy po navratu postavene sikmo a byly ruzove (uveritelnejsi). Jinak celkove film ac ze zacatku byly efekty (pocitacova grafika ) priserna,, nakonec se to hodne zlepsilo, napady (treba na simpanz - plazy) se mi taky libily a celkove film pokud jsem si odmyslel ze to nema ten nej americky rozpocet byl velmi skvelym zprijmenenim a jeste s dobrou myslenkou.

Ajťáci (2006) (seriál)

Tento serial i kdyz je urceny prevazne pro lidi pohybujici se okolo IT nema naprosto zadnou vadu na krase. Dokonale vystihuje prostredi v kterem se tito IT pohybuji. Kdo aspon trosku tomuto prostredi rozumi a je ty narazky schopen poznat se musi bavit od zacatku do konce! Prvni dil z druhe serie sem si musel pustit na 3x abych ho bych schopen odkoukat. Ten je opravdu excelentni. Opravdu je skoda ze takto setri timto skvelym britskym humorem a maji tak malo dilu venku. Urcite doporucuji vsem kdo maji chut se zasmat, tohle musite videt, to se neda popsat.

Babylon 5: Třetí prostor (1998) (TV film)

Vynikajici film, rozhodne pokud jste fanousky Babylonu 5. Pro ostatni je to spise jenom film scifi s klasickou tematikou ladenou do hororu ale nezabrana tak do hloubky jako u uceleneho filmu. Film se povedl, nabite akci ma zacatek i konec (neni to pouze epizoda s nutnosti videt predchozi nebo dalsi pokracovani).