Captain Marvel (2019)

Marvel nám opět nadělil povedený a vyvážený popcorn, a já jsem se bavil! Musím říct ze jim tuto šablonu už moc nezeru a několik posledních solovek hodnotím jako průměr, Captain Marvel ale podle mého fungovala skvěle, jak po humorné tak po pribehove stránce. Casting filmu je skvělý a omlazený Samuel Jackson film neskutečně táhne do předu, s Brie v hlavní roli jsem také neměl nejmenší problém a její postava mě opravdu bavila. I tak se dá ale něco filmu vytknout a to hlavně ne moc povedený začátek a průměrná až nudná akce ( hlavne ta ve vesmíru ta na zemi byla naopak docela napaditá) I tak film ale hodnotim pozitivně a přijde mi ze se jedna o velmi dobrý MCU origin 7,5/10

Debbie a její parťačky (2018)

Jediné co film muže nabídnout je skvěle herecké obsazení.. Na film jsem se podíval hlavně kvůli mé oblibenkyni Cate Blanchett, jinak film nenabídl nic extra a vlastně jsem se docela nudil.

Avengers: Infinity War (2018)

Jeden z nejlepších blockbusterů za poslední dobu, a nejlepší počin Marvel cinematic universe! Film skvěle funguje, každá postava zde má svů prostor a film nemá ani jedno hluché místo. Celkově film funguje jak po emoční tak humorné stránce. Josh Brolin zde zahrál nejspíse nejpropracovanějšího komiksového záporáka, který má motivaci, cíl a důvod a možná jsem mu vlastně tak trochu fandil. Skvělá první polovina zakončení 10 leté práce MCU. 95

Deadpool 2 (2018)

Neskutečně zábavný film, plný popkulturních narážek a důstojné pokračování. Cable a Domino byly naprosto skvělé postavy, škoda otravného Firefista který mi celý snímek trochu kazil.. Celkově má Deadpool 2 jen jednu chybu a to je až moc humorných scén ve kterých se divák bez opravdu velké znalosti filmů a komiksů někdy ztrácí. 80

Máš ji! (2018)

Hawkeye si hraje na babu s partou komediantů.. No mohla to být velmi dobrá komedie, ovšem tvůrci se do filmu snažili nacpat jakýsy emoční přesah který mi ve filmu neseděl...

Solo: Star Wars Story (2018)

Od Sola jsem čekal průšvih, a vlastně jsem mile překvapen. Ano příběh není moc originální a obsahuje mnoho klišé a předvidatelnych momentu. Film je ale přesto velmi zábavná akční jizda a po nepovedeném 8 díle super osvěžení. Alden Ehrenreich se na Sola vzehledově moc nehodí ale na to si tak od poloviny filmu v pohodě zvyknete, film sice obsahuje par otravnych postav ale vedle nic jsou tu i postavy velmi dobre ( Lando, Solo), a větší fanoušek sw si zde najde plno easter eggu a odkazu. No za mě dobrá práce a i když se nejedná o dokonalý film, můžu ho doporučit 75 procent.

Escobar (2017)

Pro ty co neviděli Narcos to muže být nejspíš kvlaitní životopisný film. Ja ale Narcos viděl a Escobar mi nepřinesl nic nového, v podstatě jsem vše už viděl jenom mnohem lepe natočené, proto mě film vlastně vůbec nebavil a nebyl jsem ho schopný ani dokoukat. Javier Bardem zahral Escobara uctyhodně, ale na Wagnera Mouru a užasné Narcos to ani nahodou nestačí..

Mission: Impossible - Fallout (2018)

Tohle stálo i za ten knírek! 9,5/10 Film je neskutecna pecka a za me to nejlepsi co rok 2018 prinesl! Uz dlouho jsem nevidel takhle mistrovsky zvladnutou akci. Tom Cruise je opet skvely a znovu ukazuje ceho vseho je schopen, nove se pridava I uzasny Cavill ( Souboj na zachodech je jedna z nejlepsich scen co jsem kdy videl!) Pribeh je taky velmi povedeny a prinasi fakt dobrou zapletku a prekvapive twisty! No musim rict ze uz jsem si dlouho neco takhle neuzil a rozhodne zarazuji do sve nejvyssi sine slavy jako nejlepsi akcni film.