Cobra Kai (2018) (seriál)

Tento seriál není pro mladé. Pokud je vám méně než 35 let a neviděli jste Karate Kida (toho původního), tak asi nepochopíte, co je na tomto seriálu to nejzábavnější. Naprostá, nečekaná bomba, jízda na vlně nostalgie, která bude aspirovat na nejlepší seriál roku. Nebo prostě měknu...

Žhavé prázdniny (1985)

Na jedné straně brigádníci v luxusním karibském hotelu, na druhé snobští a arogantní hosté. Mezi nimi několik dívek. Jak to asi dopadne? Nevtipná a naprosto předvídatelná komedie.

Soudruh detektiv (2017) (seriál)

Škoda toho, jak se to vyvinulo. Ta stylová retro absurdita prvních dvou dílů včetně toporného dabingu byla vysloveně skvělá, na pět hvězdiček. Bohužel, od třetího dílu to začalo být až příliš překombinované a poslední díl a rozuzlení mě opravdu zklamalo. Nicméně jako nápad dobré a určitě bych si dovedl představit sledovat takových kousků víc.

Fair Play (2014)

Moc schématické.

Růžoví plameňáci (1972)

Je ale pravda, že příliv bizarností po nějaké době začne trochu nudit.

Našrot (2016) (seriál)

Vynikající britský sitkom. Sean Bean perlí.

Bad Girls Go to Hell (1965)

V kontextu tvorby Doris Wishmanové více než povedený kousek a překvapivě téměř žádná nahota. Zkušenější divák ve způsobu práce s kamerou a střihem i kontinuitou může snad najít i ohlas francouzské nové vlny. Jedná se ale spíše o vnější podobnost, protože s řekněme osobitým přístupem Wishmanové k filmovému médiu bych ji z progresivní filmařiny nepodezíral. Je to ale jeden z mála filmů, co bude přežitelný i divákem bez předchozí zkušenosti s tvorbou této autorky.