Hannah Montana (2009) odpad!

Co to jako? kde to? nechápu, nevim. zabíjim.

Na vlastní nebezpečí (2007) odpad!

Jestli se chcete zbláznit z nekonečnejch zpomalenejch záběrů a totálního nesmyslu, tak s chutí do toho. Já už bych to po druhý nedokázal...

Stáhni mě do pekla (2009)

Naprostá degradace hororu. Všechny vtípky zakopávali napětí hluboko pod zem a trapný lekačky jsou už spíš pro malý děti. Byla to totální splácanina a krásnej příklad toho jak si Američani představujou mytologii...Cikánka nebo Rumunka, nevim co to bylo, vás prokleje a pošle na vás ducha Lamiu, i když je to postava z řecký mytologie, ale s tim si nikdo hlavu nedělá. vy si jako každej správnej Amík dojdete za Indem do věštírny zaplatíte za to kartou, pak musíte za Mexičankou, samozřejmě Ind umí španělsky, takže překládá. Mexičance pomáhá Rusák, ten nesmí chybět, i když v jednu chvíli mluví česky a na konec samozřejmě zmocněnec pekla mluví latinsky. takže pohoda, všechno je na správnym místě. a ještě horší fakt je, že od půlky filmu víte jak to celý dopadne, takže se v kině unudíte k smrti

Můj soused zabiják (2000)

Já sem se u toho řechtal. Perry byl fakt vtipnej a nic víc neřešim.Hodně dobrý 3 hvězdičky

Dvanáct (2007)

Dojemné příběhy všech zúčastněných představující zobrazení současné ruské společnosti, plus vcelku dobře zapadající příběh obviněného jsou asi ty nejlepší prvky filmu, ale to je asi tak vše. Jinak 12 nepřináší nic moc nového a rekonstrukcí případu (namísto které, by měli fungovat náhodou jak prdel padnoucí na hrnec příběhy na danný případ) a postupným odhalováním pravdy nesahá 12 angry men ani po kotníky.

Transformers: Pomsta poražených (2009) odpad!

Tuhle věc točil nějakej divnej týpek ujetej na roboty....Come on....robopes vojíždějící nohu a robokoule z demoličních koulí....a vůbec celý to byla jedna velká hovadina. ty dialogy...jako cože?, a proč měla celou dobu Fox votevřenou držku jako po mrtvici...a ty scény s ní...pane bože. a scénář....spíš mix nesmyslně na sebe navazujících obrázků...plus ty bitky, kdy nevíte jestli se koukáte na hlavu, dělo nebo na prdel....Ukradli mi peníze za vstup+150min života. I když jsem to vlastně všechno čekal, tak mě to nasralo ještě víc než sem si myslel

Andělé a démoni (2009)

Prostě nic moc. Jakoliv se vás film snaží vtáhnout do děje svojí rychlostí a dynamikou, tak se mu to ne a ne podařit. Všechno je zbytečně hrr a tak na hraně, že vás to občast začne nudit...Celkově jednou a dost

Hydra (2009) (TV film) odpad!

takhle už to dál nejde

Duel Frost/Nixon (2008)

Čekal jsem větší psycho válku a ne tolik popisu, ale asi se toho moc v rozhovorech jednoduše nědělo, tak to dost dobře ve filmu udělat nešlo.Ale i tak závěr, když se Nixon vařil ve vlastní štávě byl ztrhující. Počin, kterej má kvalitu.A Frank Langella hrál skvěle.