Dívčí parta (2008)

Film bych ohodnotila pomocí citoslovce jako "meh". Massie, která je dost přeafektovaná, rozmazlená a dělá přehnané otrávené obličeje, zatímco má kolem sebe své věrné poskoky. Claire, která má sice působit jako postava, do které se divačky ze základky nutně musí vcítit, je nesympatická a jen leze za ostatními. Zápletka filmu tradičně tkví v tom, že ty "zlé" holky něco pokazí a "dobro" zvítězí. Film je fajn si pustit jednou, ale znovu bych se na něj nepodívala.

Hra na oliheň (2021) (seriál)

Bohužel tento seriál dostal až moc velký "hype", tudíž jsem čekala o hodně více. Nelíbilo se mi dlouhé protahování, některé díly šly zkrátit na polovinu. Rozhovory mezi postavami byly většinou dost bezduché. Vysoká předvídatelnost. Hlavní postava není příliš chytrý člověk. Také vyjadřování, mimika a intonace Korejců nemusí sedět každému. Dále jsem si všímala faktických chyb. SPOILER Hlavní postavy se "záhadně" držely až do posledních dílů a výherce byl od začátku jasný. Přece nenechají umřít hlavní postavu. Že byl starý muž organizátor hry bylo jen lehce naznačováno, což je fajn. Ovšem chování hlavní postavy ke konci už bylo dost otravné - myslet si, že sám něco zmůže proti konání her, je dost naivní představa. Není příliš důvěryhodný a chytrost mu v tomto taky chybí. Seriál by mohl skončit takto, druhá série bude pravděpodobně ještě slabší.