Vyzvání k souboji (1982)

Čistý průměr, což vzhledem k osobě režiséra překvapí. Ani hudba se Goldsmithovi nijak extra nepovedla a to, že scénář psali 3 lidé je dost vtipné. Nejlepší na filmu je tak gangster dabovaný majorem Maisnerem, to mě pobavilo.

Postel (1998)

Totálně úchylná magorovina. Tvůrčí procesy při natáčení a psaní scénáře musely být fakt zajímavý. A Michal Przebinda vypadá jako Rick Moranis.

Opálení (1979)

Letní pohodička s dobrým soundtrackem a trapně přehrávající Joan Collins. Přesně ten film, který je v hodnocení mezi druhou a třetí hvězdičkou, ale tentokrát tomu dám 2, protože akčních scén bylo příliš málo a místy to nudilo. Zdejší hodnocení je víceméně přesné. 45%. Richard Sarafian byl nedoceněný rutinér, jenž točil docela dobré filmy.

Krvavý měsíc (1997)

Nebýt posledních 3 minut, dal bych jasně 3 hvězdičky. Nevím, co to mělo bejt. Za ten zpomalený trhaný obraz (asi nějaká forma umění) a debilní řvaní bych tvůrcům šprcky zpřerážel. Úplně mě to zhnusilo. Ale nakonec tomu tu trojku přidělím, páč bitky jsou povedené.

X-Men: Dark Phoenix (2019)

Doufám, že feministky a Social Justice opruzoři budou spokojení, že domrdali jedinou komiksovou sérii, kterou jsem měl rád. Neříkám, že se na to nedá koukat, ale oproti ostatním dílům je to slušný proser.

Inferno (1999)

Já to hodnocení nechápu. Film je kompetentně natočen, akčních scén je dost, herci hrají a hudba je povedená. Co chtít od béčka víc?

Umění boje (2000)

Podceněné béčko z doby, kdy se na tyhle filmy dalo ještě koukat. Je sice pravda, že to místy docela nudí a je to tak akorát na ty 3 hvězdy, ale když vidím to hodnocení tady, tak nemohu jinak.

Captain America (1990)

Jeden z filmů, které CZ dabing od nějakých zlínských ochotníků neuvěřitelně vylepšil. Lepší jak většina komedií.