• Pohádka
  • Fantasy

Ten, kdo tě miloval (2018)

Jedna hviezdička za pekné zimné zábery a Soňu Norisovú s jej vlastným hlasom, inak obrovské sklamanie. :(

Princezna a půl království (2019) (TV film)

Na dnešné pomery fajn. Prachař bol super, hral svoju postavu dobre a dokonca bol aj dobre zamaskovaný. Trošku staršia ústredná dvojica bola plusom, hrali lepšie ako herci pod 25, ktorí hrajú prím súčasným rozprávkam. :) Dosť mi však vadil Ladislav Konrád ako hlas Ondřeja Malého, ktorého hlas mám napočúvaný v origináli z iných českých filmov a chýbal mi najviac zo všetkých predabovaných hercov.

Čarovný kamínek (2019) (TV film)

Ady Hajdu si zaslúži jednu hviezdička a kuracie stehno nakoniec. :) Miesta nakrúcania krásne, fantasy bytosti prekombinované. Jakub Jablonský v inom štýle ako v Keď draka bolí hlava, jeho partnerka sympatická. Bohužiaľ, keď prehovoril Dominik Budinský (chlapec-dieťa) ako Teodor zmutovaným hlasom Petra Krajčoviča (dospelého muža), mal som pocit, že zle počujem a zrazu som mal pokazený zážitok z celej rozprávky. Načo takto spotvoriť potencionálnu detskú komickú postavu? Mal som pocit, že pozerám Káčerovo a počujem Luia, Duia a Huia z 90.rokov. Toto nevyšlo. :(