• Krátkometrážní

Major (2013)

Zpočátku se to vyvíjí slibně. S přibývajícím časem se to začíná překombinovávat až se to na konci úplně zauzluje a stává se z toho takový blábol. Jednání zejména toho hlavního hrdiny (antihrdiny) začíná ztrácet hlavu i patu. Škoda, protože první půlka vypadala docela dobře. Kdyby ten konec nebyl tak překombinovaný, bylo by to i na 4.

Sto krvavých akrů (2012)

Žádné duchovno, žádné poselství světu, žádné existenciální otázky. Vtipně zpracovaný vtipný námět. Výborný půlnoční festivalový film. (48. MFF KV 2013)

Národní bezpečnost (2012)

Nejvíc mě vyděsilo, že tohle, co u nás dělali komunisti v padesátých letech, se v Jižní Korei odehrávalo v roce 1985 a jen o tři roky později tam proběhly 24. Letní olympijské hry. Ať mi nikdo neříká, že vedení tehdejší junty nebylo nijak spjato s následující vládou a nebylo napojeno na už tehdy velké firmy jako například SAMSUNG. Myslím si dokonce, že bývalí diktátoři nebo jejich spolupracovníci či rodinní příslušníck jsou dodnes ve vedení těchto firem. Jenže geopolitická mapa světa říká, že Jižní Korea je strategické místo, navíc na severu velký Kim, takže USA nad lecčíms zamhouřily oči.

Zlatá klec (2013)

Takové hodně hodně roztahané. Navíc jsem film s podobným tématem už viděl a byl takový svižnější. Jenom si sakra nemůžu vzpomenout jak se to jmenovalo. Každý režisér by měl mít vedle sebe někoho kdo mu bude vyhazovat z filmů nesmysly a zkracovat záběry. Občas mám u takových filmů pocit, že se autor málo hádal se střihačem.

Sezóna zabíjení (2013)

Trochu mi tam vadilo s jakými zraněními dokázali běhat po lese jak koloušci. Ale jinak mě to bavilo. Navíc Vincent Vega v hlavní roli...

Doma (2011)

Po takovém filmu si vždycky řeknu: "Notyvole kdo to vybíral? To se jako někomu líbí?"

Projekt centrifugace mozku (2011)

Myslím že jsem film viděl už někdy předtím na internetu, ale bavil jsem se úplně stejně jak poprvé.

Transatlantická trouba (2010)

Když se seveřanům podaří natočit film tak, že je i vtipný, je to vždy na 5 hvězd.

Sophia a Richie (2012)

Tohle vůbec nevypadalo jako studentský film. Sice to na mě působilo dost vykalkulovaně, ale proč ne, líbilo se mi to. Zajímavé komentáře CiTrus007 a MA.KI

M.O. (2012) (studentský film)

Před projekcí říkali jak výborný je to film a kolik získal cena podobně. No, mě to tak úplně super nepřišlo. Docela vtipně udělané, ale že bych toho byl nějak na větvi, to zase ne. Hezké 3 hvězdy.