• Krátkometrážní

Větší, silnější, rychlejší (2008)

Dokumentární film u kterého jsem se ani chvilku nenudil. Ačkoli v popisu a v prvních minutách to vypadá že hlavní problematickou látkou jsou anabolické steroidy, není to pravda. Víc než o účinku dopingu je spíš o pokrytecké morálce. Připomnělo mi to film Grass (Tráva). Film nikoho neodsuzuje, nikoho nechválí. Neříká co je a není špatné. Závěr si musí udělat divák sám. Ale každý kdo dokument uvidí, musí uznat, že problematika dopingu není černobílá, jak ji často politici, sportovní komisaři a jiní rádoby strážci čistoty a morálky prezentují. Ve filmu je více otázek než odpovědí. Celý dojem je o to autentičtější, že hlavními hrdiny jsou režisérovi bratři kteří uživají anabolické steroidy a vlastně i on sám a celá jeho rodina. Na kameru také vypovídají slavní sportovci, Carl Lewis, Ben Johnson, Floyd Landis, politici, senátoři. Film vznikal 4 roky a v jednu chvíli měl prý více než šest hodin. Takže se stříhalo a stříhalo, spousta hokejistů, tenistů, golfistů, ... se do filmu nedostalo. Nicméně DVD verze bude obsahovat i některé nepoužité záběry.

Mrtví jako já (2003) (seriál)

Po dlouhé době seriál který mě opravdu baví. Někdo tu psal že komu se líbí "Six feet under" bude se mu líbit tohle. Zajímavé, opačně to asi nefunguje. Chápu proč skončil po druhé sérii. Zkrátka je málo akční. Ale to je přesně to co se mi na něm líbí. Děj pomalu pluje a přitom nenudí. Asi bych opakoval co psal Fuckme. Takže výborná zábava, ale problém je že se asi nedostane k "masám" když se kryje s Housem.