• Krátkometrážní

ABE (2013)

Když ty lidi chtěl spravit, aby jako milovali, tak to je musel masakrovat? Co jako čekal, že z toho vzejde? Nic, byl to jen psychopatickej robo-zmetek, to je vše. A proto celá ta filozofická aura vyčpívá do ztracena. 40%

About a Boy (2014) (seriál)

Davida Waltona mám v podobných rolích rád, i zde skvěle fungují momenty založené na ležérnosti typu I don´t give a fuck, jenže to tentokrát krutě sabotuje neúměrná dávka patosu. Bez ní by to bylo bez přemýšlení o hvězdu víc.

Abraham Lincoln: Lovec upírů (2012)

Když jsem se před časem dočetl název tohoto filmu, říkal jsem si: "No ty woe, v Americe už maj fakt námětovou krizi!", zároveň ve mně ale zavrnělo příjemný očekávání, páč jsem si uměl představit, že to někdo schopnej dokáže přetavit v hustou/akční/techno/mazec podívanou. Jenže nestalo se. Bekmambetov možná dokáže natočit efekty za pár šestáků, jenže mu k tomuhle skillu chybí talent k vytvoření dobrýho příběhu (nebo aspoň talent k poznání dobrýho scénáře) a hlavně schopnost NADSÁZKY, jíž se kriticky nedostává právě tomuto snímku. Přece nemůžu vytáhnout z dějin Lincolna, dát mu do cesty bandu nasranejch upírů a celý to myslet smrtelně vážně! Posledním hřebíkem do rakve je představitel hlavní role, kterej připomíná mladou verzi Liama Neesona, ale nemá ani za mák jeho charizmatu, neřkuli hereckých schopností a jde o jeden z nejhorších výkonů, jenž kdy spatřily světlo světa. Na druhou si tenhle film stejně nikoho dobrýho nezasloužil. 30%

Aftershock (2012)

První (skoro) půlka se odehrává v komediálním tónu a má větší švih, než následující Afterparty, kterou zabíjí až příliš samoúčelná brutalita (upálení zaživa). Je to škoda, neboť zvrat je nečekaný a po úvodní části, kdy nic nenasvědčuje hororovému žánru, dopadne na diváka s o to větším a dosti znepokojivým důrazem. Až na tu samoúčelnost. 40%

Agrometal - Soutěž (2023) (epizoda)

Nejmladší z rodu Hrušínských začal jako herec Discopříběhem a končí (?) jako scénárista Agrometalem. Zajímavý oblouk, i když malinko bez vyvrcholení.

Aksál (1969) (TV film)

!OVARB

Akta X - Babylon (2016) (epizoda)

Fucked up díl. Největší slabina je ale Lauren Ambrose, které zapomněli říct, že netočí další epizodu Odpočívej v pokoji, a proto by bylo vhodné smazat ze svého obličeje ony ironické škleby, tak typické pro dospívající dívenky.

Akta X - Film (1998)

Všechny závdavky, který dával seriál, došly v tomto filmu naplnění. Což je hrozně příjmená (protože velmi neobvyklá) skutečnost.