Roulez jeunesse (2018)

Rozhodně to není komedie (i když plakát láká jakoby na kopii Dudlíkátora - což platí i o hlavním hrdinovi), spíše rodinné drama s pár úsměvnými místy. Je potřeba přetrpět první půlhodinu, kdy se skoro každý chová jako debil.

Wild Cherry (2009)

Neskutečné množství moralistního žvanění, pouze jediná hezká "teenka", zato nechybí jedna tlustá a samozřejmě homosexuálové. Typický severoamerický produkt 21.století. Ta Kanada mne měla varovat ...

Friendsgiving (2020)

Ve "Dvou sockách" měla Kat Dennings to, čemu se říká ženské tvary, měla zadek, měla prsa. Tady už je jen TLUSTÁ.

Allons enfants (2018)

Roztomilá dvojčátka, ale jinak úplně zbytečný film. ?Táta? točil potomky na telefon a pak se z toho pokusil udělat příběh na instagram. A protože neumí stříhat, trvá to celou hodinu. Hvězdička jen za děti, jinak totál odpad.

Soldado Milhões (2018)

Hodnocení dvěma hvězdami je vzhledem k té skutečné historii nezaslouženě kruté, ale mně prostě vadila ta portugalská krajina místo Belgie.

Leberkäsjunkie (2019)

Poslední tři minuty to celé perfektně vypointovaly.

Bon Bini Holland 2 (2018)

I bych hodnotil výše, samotná komedie sem tam i slušně šlape, ale ti chlapi v ženských rolích to bylo něco odporného.

36 Husbands (2019) odpad!

Tři staré ženské se nám snaží představit jako sexy akční hvězdy. Přitom se to netváří jako parodie :-(

The Sholay Girl (2019)

Uprostřed spousty mluvení se objeví hokejka na pozemní hokej jako smrtící zbraň.