• Krátkometrážní

Love, Death & Robots - Masonovy krysy (2022) (epizoda)

Žánrově podobné kraťasu Suits z první série dle mne. Farmář má problém s krysama ve stodole, které se trochu vyvinuly v primitivní kmen, tak nasadí moderní techniku na jejich likvidaci. Chuděry jsou brutálně masakrovány, aby si nakonec vydobily jeho respekt. 8/10

Love, Death & Robots - Roj (2022) (epizoda)

Zajimavý nápad. Dobrá animace, ale konec mi přišel hodně utnutý a chci se dozvědět víc. Tohle je spíše takové promo na něco většího, než plnohodnotný kraťas, který režíroval Tim Miller. 7/10

Love, Death & Robots - Tým zabijáků (2022) (epizoda)

Team mariňáků dle toho největšího kliše bojuje proti obrovskému mechagrizzlymu. Neoriginální béčko, které nenudí, ale animací a scénářem je to něco do TV na sobotní ráno. Pokud pominu to brutální gore :D 5/10

Love, Death & Robots - Noc mini mrtvých (2022) (epizoda)

Zombie apocalypse jako zrychlená groteska, které odvypráví celovečerní děj nebo sérii během 5 minut stylizovaná jako modýlky města a všechny záběry jsou z povzdálí jako u her jako původní GTA apod. P.S. Chudáci tučňáci 8/10

Love, Death & Robots - Tep toho stvoření (2022) (epizoda)

Psychotická procházka po měsici Io. Je to sice hodně jednoduché, ale stylizace k tomu sedla a mělo to své kouzlo a určitý přesah. 7/10

Love, Death & Robots - Děsivá výprava (2022) (epizoda)

Wow, jedna z nejlepší epizod celého seriálu. Stylizace, atmosféra a těžké gore. Na loď se dostane přerostlý krab s touhou po masu a je na posádce, jak se s tím vyrovná. Nic jsem o této epizodě nevěděl, ale jakmile se na konci objevilo jméno režiséra, tak vše docvaklo, a když jsem si našel i scénáristu, tak to docvaklo ještě více. Must see! 10/10

Halo - Season 1 (2022) (série)

Hry jsem nehrál, ale vím, o čem jsou a rozhodně se tam neřeší emoční city Spartans, Master Chief tam nesundává helmu několikrát během epizody nebo je celou dobu bez ní a není tam otravná holka. Přesto jsem se dodíval, protože po konci The Expanse, tady není žádné další military sci-fi.  Akorát  4 akční scény (z toho jedna kompletně bez Spartans) na 9 dílů jsou fakt málo. Lze vidět, že rozpočet byl méně, než by se slušelo. Další sezóně bych dal šanci, jen: 1. Vykopněte neshopné showrunnery, kteří se ještě oddělají prohlášením, že hry vůbec nehráli 2. Dejte trochu vetší rozpočet 3. Dejte pár epizod Blomkampovi, jeho styl by tu seděl dokonale, i když Jonathan Liebesman, který natočil většinu akčních scén neodvedl až tak špatnou práci. 5/10

Všechno, všude, najednou (2022)

Ještě větší Multiverse of Madness, než Doctor Strange. Celkem povedený gejzír nápadů při tom rozpočtu. Někdy až moc, ale raccocoonie a stákání na trofej ve tvaru análního kolíku, aby člověk získal schopnosti pobavilo.

Jaderná havárie na Three Mile Island (1999)

První dvě epizody zajímavé, další dvě už zbytečné kecy okolo. Vysvětlení havárie podobně jako ve finální epizodě Černobylu se nekoná.