Lost: The Final Chapter (2010) (TV film)

Ja už len netrpezlivo čakám, kedy sa tento seriál skončí. Sledujem ho od čias vyšky, keď som sa doň doslova zažral. Teraz mi nedá ho nedopozerať, ale zvládam ho už len silou zotrvačnosti...

La partita lenta (2009)

Nudná zdĺhavosť. Čo je na 10 minútach fakt priveľa.

The Valley (1985)

Zvláštna psychotina.

Pravdivé lži (1994)

Akčná jednohubka s Arniem, ktorá pobaví, neurazí a hneď aj z hlavy vyprchá.

Nezvaný host (1994)

Inak známy americký stand-up komik Denis Leary je ako záporák skvelý a dvojica Judy Davis a Kevin Spacey by liezli na nervy ozaj každému, nielen jemu. Sympatický predvianočný kúsok, ktorý je oživením medzi zástupom lacných tiežkomédiií, ktoré pracujú s rovnakou či podobnou témou. Manželská dvojica Davis - Spacey mi trochu pripomína pár Turner - Douglas z oveľa viac známeho The War of the Roses.

Hank (2009) (seriál)

Nemôžem si pomôcť, mňa hlášky nestarnúceho Kelsey Grammera stále bavia a rozosmejú. Škoda len, že to isté si nemyslí americký divák a televízia mu po šou Back to You zrušila aj nového Hanka. Frasierovi naďalej držím palce a dúfam, že ešte v sitcomoch nepovedal posledné slovo. Možno už tretí pokus vyjde, keď nie má štvrtý, piaty, veď produkovať má z čoho. :-)

Nerovná partie (1997)

Pôsobilo to na mňa takým nedozretým, tínedžerským dojmom. Zloduchovia Walken a Leary robili čo mohli, ale spolu s mladými hviezdami, ktorým tieklo vtedy mlieko po brade, toho vedľa nepredviedli.

Únos (2004)

Nuda na druhú.

Takoví normální zabijáci (1994)

Natural Born Killers sú hádam zaujímaví iba tým, že svojou úchylnosťou spôsobili pár súdnych sporov. Nič viac, nič menej.