• Krátkometrážní

Kancl - Dwightův proslov (2006) (epizoda)

"Goooooood morning Vietnaaaaaam!" :D Paul Lieberstein rozhodně napsal mnoho mých dost oblíbených epizod!

Kancl - Úraz (2006) (epizoda)

“Dwight, what is your middle name?” “Danger.” Moje nejoblíbenější epizoda z celého seriálu :D <3

Barbie - Deníček (2006)

Jako malá jsem to měla docela ráda, ale teď mě ta animace děsí...

Král (2019)

Herec francouzsko-amerického původu hraje Brita a Brit hraje Francouze. To je pěkná náhoda a oba se své role ujali bravurně.

Pleasantville: Městečko zázraků (1998)

Úžasné obsazení, úžasný nápad, promarněný potenciál. Takový nápad se dal mnohem lépe využít, místy mi to připadalo i hloupé.

LOL (2012)

Celý film jsem kontrolovala čas a čekala, kdy to skončí. NUDA. Tento film ve mně nevyvolal žádnou emoci. Miley mi lezla na nervy. Jednu hvězdičku dávám za Douglase a Demi, ti byli fajn.

Malé ženy (1994)

Nechápu taková hodnocení. Pokud by to byl film bez knižní předlohy, tak s ním nemám žádný problém, ale v tomto případě se jedná o film podle knihy a podle toho hodnotím. Knihu miluji a toto zpracování se jí často špatně podobá. Obsazení je skvělé, ale některé změny scénáristce neodpustím - SPOILER - vždyť Laurie Jo při žádosti o ruku nepolíbil a Jo během pobytu v New Yorku nebyla Friedrichovou přítelkyní. A nějak jsem nepocítila žádnou chemii mezi Lauriem a Amy.