Rychle a zběsile: Tokijská jízda (2006)

Pěkný holky, pěkný auta, já nevím co bych vytkl...možná jen to že některý vedlejší postavy by si zasloužily víc prostoru nebo alespoň lepší napsání (např. Seanův táta). Závody super, drifty pěkný. Je to první Rychle a Zběsile co jsem viděl a myslím osobně, že si to zaslouží víc lásky než 55%. 4 hvězdy

Luca (2021)

Po dlouhé době jsem viděl novou Pixarovku a nemám snad nic moc proti... animace krásná, příběh - celkem klasika těchto filmů ale zase trochu originální a v něčem i o trochu lepší. Zkrátka zahřálo trochou nostalgie... Krásné 4 hvězdy

Star Wars: Vadná várka - Ztracená odměna (2021) (epizoda)

Zase už to začíná nabírat kvalitu a to je jedině dobře. A přijde mi že to chytá takovou Mandalorian atmosféru a to je super. Doufám, že to touhle cestou povedou až do konce a kvalita nepoklesne jako po prvním dílu

Loki - Varianta (2021) (epizoda)

Takže, zatím jsem se vyjádřil ke každé Disney+ marvel sérii takže se vyjádřím i tady. WandaVision byla bomba, která ze začátku byla velmi originální, FaWS byl akční nářez, ale tohle?? Jako nikdy jsem nechápal proč lidi Lokiho tolik žerou, za mě to byla prostě fajn postava, ale tady to už asi chápu. Nikdy nevíte kdy vás zradí. Multiverse a cestování časem je celkem pochopitelné, postavy dobře napsané a herecké výkony jsou taky super. Takže zatím nemám nic co bych vytkl.

Fakjů pane učiteli (2013)

Tenhle film je asi jedna z nejlepších komedií co jsem kdy v životě viděl a překvapivě není Americká. Herecké obsazení je skvělé, vtipy opravdu vtipné a asi tam nebyla situace kdy by ten vtip byl trapný tak že bych se držel za hlavu, takže vtipy taky 10/10.

Darth Maul: Apprentice (2016)

Zajímavý příběh, který skvěle stojí sám za sebe. Na to, že to rozhodně nemohlo mít žádný velký budget tak efekty jsou přímo precizní a nebojím se říci, že jsou lepší než v Megažralok vs. Obří Chobotnice. Světelné meče vypadaly skvěle. V těch cca patnácti minutách se toho ani moc neřeklo, ale ono to vlastně ani nebylo potřeba. Vlastně tento Mini-Film je vesměs jeden velkej souboj a stojí to za to. Já si to upřímně užil více než třeba epizodu VII. Je to můj druhý Mini-Film co jsem viděl celý a jakožto fanoušek SW a prequelů to hodnotím 85% = 5 hvězd

Bohemian Rhapsody (2018)

Tak zaprvé - pokud nemáte rádi hudbu kapely Queen tak se na to asi logicky ani nemá cenu dívat. Z většiny to totiž stojí právě na té hudbě. Například já miluju Queen. A teď ke samotné recenzi: Ze začátku mi tento film přišel dost průměrný. Ale postupně jsem z toho měl lepší pocit a u finálního koncertu jsem měl úplně husí kůži. Takže pět hvězd stoprocentně. Aktualizace: Po druhém zhlédnutí po nějaké době si myslím, že bych tento film měl zhodnotit znovu. Já se o Queen jakožto kapelu zajímám hodně, takže v tomto filmu vidím chyby malé jako třeba že píseň Fat Bottomed Girls která hraje při tom první turné v době neexistovala, potažmo píseň We Will Rock You existovala o rok dříve než právě Fat Bottomed Girls a tady je někde až v polovině filmu. To jsou ale jen takové malé chyby, které se dají snadno přehlédnout. Jsou tu ale i větší chyby, třeba to že Freddie o tom že má AIDS věděl až po Live Aid ale chápu, že to muselo být ve filmu. Někteří lidé si stěžují na to že písně jsou mixem 3 hlasů ale mě je to celkem jedno. I přes ty chyby a poupravený příběh je tento film jeden z mých oblíbených a nechávám 5 hvězd

Trosečník (2000)

Film který mě nadchnul svým příběhem, převážně smutným ale občas i vtipným, skvělé herecké výkony (Tom Hanks zahrál skvěle šíleného trosečníka, který si povídá s míčem i pracovníka FedExu :D) Dvě a půl hodiny odpovídají příběhu. Krásné 4 hvězdy .