• Romantický
  • Reality-TV

Night of Love With You (2022) (seriál)

Příběh se odehrává v manze, která má předem napsaný děj, od kterého se postavy nemohou odchýlit. Vše se ale zkomplikuje, když se hlavní hrdinka sblíží s hlavním záporákem namísto hlavního hrdiny, který je v zrovna v komatu.. Svižné drama se sympatickými postavami a pro mě s uspokojivým koncem

Dali and Cocky Prince (2021) (seriál)

Za mě jeden z nejlepších hlavních hrdinů v kdrama. Naprosto dokonalý a navíc k sežrání! Hlavní hrdinka rovněž většinu času fajn, není to žádná hloupá zakřiknutá blbka, ale inteligentní, moderní žena a jejich vztah je od začátku velmi dospělý a pokud se vyskytne nějaké nedorozumění jsou schopni spolu normálně mluvit a vše si vysvětlit, aniž bysme museli čekat několik dílů.. Seriál je navíc i často zábavný, romantická linka rovněž super! (pozor spoiler: podle mě jsou spolu v podstatě od 10. dílu, ale ofiko asi od 14. - jejich polibky jsou fakt dobré a se sexem nečekají 10 let, ale skočí na to hned, co to jde, žádný stud :) konec spoileru Děj se odehrává kolem galerie, kterou hrdinka zdědí po smrti otce, ale galerie je ve finančních problémech, má spoustu věřitelů (jedním z nich je i hlavní hrdina, kdy nejprve se zdá, že mu jde jen o peníze, ale vlastně celou dobu ji pomáhá galerii zachránit) a vlivní lidé ji chtějí zničit, aby na jejím místě mohli postavit komplex budov.

Today Office Tomorrow Romance (2020) (seriál)

Kang Hye Mi is an office worker who's been at KS International for 4 years. She used to always be confident and energetic but lost her confidence and her faith in love after witnessing her scum ex-boyfriend cheating on her. To make matters worse, her ex-boyfriend is a general manager at her company, and she can't avoid running into him. Like with all office romances, after breaking up with him, she becomes the topic of all kinds of rumors. The stress and difficulties have been enough for her to constantly consider resignation. One day, she bumps into Na Jung Gook on her way to work and misses the bus, ruining an important presentation. Ironically, Na Jung Gook is joining Kang Hye Mi's team as a new employee, and they become a mentor and mentee. Na Jung Gook is a rare newcomer who is passionate about everything, without avoiding his boss and who lives by maintaining a work-life balance.

First Love It's You (2021) (seriál)

Fajn krátký romantický čínský seriál z prostředí dabingu. Kamarádi z vejšky, které rozdělilo nedorozumění, i když tenkrát už se měli rádi, se po dvou letech znovu setkávají v jedné firmě, když on tam přijde jako šéf a navíc je tajemný slavný dabér, který však zůstává v anonymitě a ona je dabérka.

Next Door Witch J (2021) (seriál)

Krátké, moderní drama z prostředí kosmetických influencerů. Klidně mohlo být delší, určitě by to mělo potenciál, ale pobavilo mě to

The Sweet Girl (2020) (seriál)

Toto je první čínské drama z republikánské éry, které jsem viděla. Začátek mě tedy moc nebavil a musela jsem hodně přetáčet, ale stojí za to se dívat kvůli hlavnímu hrdinovi, který má fakt uhrančivý pohled a až změní účes bude to ještě lepší. Zaujal mě také děj, který se točil kolem návrhu šatů včetně modních přehlídek.

Serendipity (2021) (seriál)

Škoda, že to nebylo delší, podle mě to mohl být plnohodnotný seriál o 24 dílech a bylo by to lepší. I když hodnotím průměrně, tak se mi to líbilo. Jedná se o fantasy s kapkou romantiky, kde se cestuje do různých období historie, která představují hru s určitým cílem, který musí naši hrdinové splnit, aby se mohli vrátit zpět.

Why Women Love (2022) (seriál)

Pro fandy vztahů mezi starší ženou a mladším mužem, kdy ona je úspěšná CEO a on syn majitelky firmy, který začne na příkaz maminky pracovat jako asistent oné CEO, kdy ze začátku se moc v lásce nemají, ale brzy si k sobě najdou cestu, a to tak, že on ji učí jak se zamilovat, protože ona je v tomto nezkušená. A i když to na můj vkus trvalo dlouho, než se dali skutečně dohromady, tak vlastně nějaká ta romantika mezi nima byla poměrně brzy a i když on byl mladší tak jejich vztah byl vyzrálý a plný podpory a důvěry.

Love at Night (2021) (seriál)

Od tohoto drama jsem moc nečekala a myslela jsem, že ho ani nedokoukám a s ohledem na začátek není divu. Hlavní hrdinka se na začátku vrátí ke svému bývalému, se kterým byla 10 let přestože ví, že ji podváděl, takže je to trochu frustrující. Navíc je tam tolik nedorozumění, že se snad ani nedají spočítat. Naštěstí se v zásadě vždy vyřeší relativně rychle. Poté, co se hlavní postavy dají dohromady tak si myslím, že jejich vztah je fajn a když se objeví nedorozumění tak je vyřešeno bez hádek a jsou schopni si vše vysvětlit, takže i když je pár věcí které se mi nelíbily a daly se vyřešit lépe, není to nic frustrujícího, kde 5 dílů čekáte, jak to tedy dopadne. Chemie mezi postavami za mě fungovala, kdy hlavní hrdina byl sexy a romantické scény byly uvěřitelné. Na druhou polovinu bych se klidně podívala znovu, začátek klidně přeskočit.

You Are So Sweet (2020) (seriál)

Toto se mi těžko hodnotí, protože obecně mám tyto pohodové romcom bez nějakých velkých zvratů ráda, ale tady k dokonalosti něco chybělo. Hlavní hrdina za mě super a jeho kamarád taktéž, navíc velmi zábavný, takže když oba usilovali o hlavní hrdinku tak mě to ani tak neštvalo, a to milostné trojúhelníky jinak fakt nemám ráda. Navíc jejich přátelství tím nijak neutrpělo a i na tom je vidět, že to bylo ještě snesitelné. Za mě slabší ženské osazenstvo včetně hlavní hrdinky, která byla až příliš dětinská na můj vkus a občas až hloupá, co si nechala líbit, ale tak asi proto měla svého prince.. Nesnesitelná pak byla dlouholetá kamarádka hlavního hrdiny, která ho samozřejmě milovala a nehodlala se smířit s tím, když si našel někoho jiného.. Ale bylo to až přehnané a hlavně to trvalo dlouho a na konci ji samozřejmě odpustili, což úplně nesnáším. V nějakých případech se to dá pochopit, ale tady fakt ne. Naopak musím ocenit vztah hlavních hrdinů, že i když se dali dohromady relativně brzy tak se nenechali nikým a ničím ovlivnit a měli velmi zdravý vztah postavený na důvěře, bez nějakých hloupých nedorozumění nebo rozchodů. Znovu bych se na to asi nepodívala, ale pokud hledáte něco, u čeho není třeba přemýšlet, ideální podívaná.