• Krátkometrážní

Scooby Doo: Záhady s.r.o. - Menace of the Manticore (2011) (epizoda)

Poměrně nudná epizoda, odhalení na konci potěšilo ale přístup k odhalení na konci Minulé epizody je docela smutný a šustí scénářem, ale úplně zbytečně, stačilo na to plynule navázat po úvodních titulcích, ne to má sílu protlačit uprostřed epizody. 6/10

Scooby Doo: Záhady s.r.o. - The Siren's Song (2011) (epizoda)

Asi v pohodě díl, motivace záporáku je zajímavou ironockou reakcí na něco světového dění a na konci přišlo odhalení na které jsem čekal už asi 15 epizod. 8/10

Scooby Doo: Záhady s.r.o. - Nightfright (2011) (epizoda)

V druhé polovině série se najednou epizody dost špatně hodnotí, respektive nejde je mezi sebou moc srovnávat protože je každá diametrálně odlišná. Tahle epizoda je tak nějak sebeparodující, ovšem funguje to a já se až na místy dost dětský humor bavil. Příště bych si ale zase dal nějakou normlánější záhadu napojenou na pana E a prokletý poklad. 7/10

Scooby Doo: Záhady s.r.o. - Dragon's Secret (2011) (epizoda)

Fajn odpočinek od hlavní dějové linky se zvratem na poslední chvíli. Moc jsem se nedokázal naladit na tu atmosféru ale to bude spíš můj problém. 8/10

Scooby Doo: Záhady s.r.o. - Escape from Mystery Manor (2011) (epizoda)

WOW! Nečekal jsem že takhle rychle skočíme dál v příběhu bez výplňové epizody. I když je pravda že na předchozí epizodu to nemá, především kvůli slabší atmosféře, i tak ale solidní epizoda s posunem v hlavním příběhu. 7/10

Scooby Doo: Záhady s.r.o. - Where Walks Aphrodite (2011) (epizoda)

To jsou záhady S. R. O. které si pamatuju! Nezaměnitelná děsivá atmosféra kterou si z dětství pamatuju je tu ve své plné kráse a děj se také posouvá víc než jsem čekal. Jste na tahu, pane E! 10/10

Scooby Doo: Záhady s.r.o. - The Wild Brood (2011) (epizoda)

Opět trochu odlišná epizoda, kterou tentokrát nemám šajna jak hodnotit objektivně, ale subjektivně jsem si to docela užil, takže asi 7/10