• Krátkometrážní

Tajná invaze - Sklizeň (2023) (epizoda)

Výrazně pomalejší tempo, skoro až zbytečná epizoda, ale vlastně mi to ani nevadilo 8,5/10

Rodina na baterky (2021)

Z něčeho co se ze začátku zdálo jako nadprůměrný animák se každou minutou stává čím dál tím víc jeden z mých nejkomfortnějšícg filmů, i když je chvilkama malinko cringe, ale kdo není že jo. Nedokážu popsat jak moc jsem se s filmem postavami a celou situací ve filmu ztotožnil. Téměř každá postava mi neskutečně sedla. Příběh poměrně typický o ovládnutí světa roboty, který ale nabourává spoustu klišé, viz. hodní roboti nebo záporák který prostě odtuší jejich plán. Animace mi postupně sedla taky víc a víc, a to tak platí i o akci, u které jediný problém je že chvílemi až zbytečně nerealistická na (ne)normální rodinku. Objektivně bych dal asi 7,5 nebo 8, ale subjektivně mé to tak zasáhlo že musím dát 9/10.

Clash of the Stars 5: The Champ Is Here (2023) (pořad)

Zatím nejlepší galavečer, od 5 hvězd to drží už jenom účast lidí co nemají na internetu co dělat, viz. kluk s kamením

JAROMI (2020) (seriál)

Cením minimálně to že se do toho někdo pustil, humor mi nesedl. Příběh ani postavy nic moc, ale to asi ani nebylo záměrem. Koprnou animaci hodnotit nebudu, protože mi je jasný že vydávat něco takového jednou za měsíc když to člověk dělá doslova jen jako koníček je dřina už tak. 40%, ale pro motivaci dám hvězdy 3