K zemi hleď! (2021)

Zjistil jsem v polovině že to je komedie. Musím ale říct že se jim povedla a i když me některý vtipy štvali tak to bylo i docela vtipný. 7,5/10

1917 (2019)

Popravdě jsem se vůbec nenudil. Příběhem je to hodně jednoduchý doručit zpravu a to je vše, ale je to extremne dobrý. Efekty jsou užasný a herecký výkony taky. 8/10

Díra (2019)

Poprvé se mi chtělo fakt zvracet a to hodně. Dost mě srala ta kamera ale to je asi jediný co me štvalo celý film. Ten konec to ale celý pokazil doslova jsem si užíval tenhle film a to poselství s tím děckem no já nevim. To už tam mohli dát tu panna cottu. 8/10

Spider-Man: Homecoming (2017)

Doslova jste ze spidermana udělali blbost. Mám rád Toma Hollanda jako Petera Parkra, ale jako spidermana ne tedy aspon v tomhle filmu. Příde mi jako takovej vylekanej kluk a nechápu že to někdo může považovat jako jeden z nejlepších spiderman filmu. Ale nebral bych tenhle film jako uplně špatnej. 7/10

Rick a Morty (2013) (seriál)

Jestli tohle ještě nikdo neviděl tak at se na to ted hned podívá. Za mě naprostá bomba. Jenom se bojím že další serie budou horší. 9.5/10

Sebevražedný oddíl (2021)

Jakože nečekal jsem že to bude takováhle zábava. Každá postava je užasná a rychle jsem si je oblíbil. Narozdíl od jedničky to bylo celý skvělý. 8,5/10

Sebevražedný oddíl (2016)

Jako začátek dobrý ale ten zbytek mě nutí tomu dát trochu min než jsem očekával. Joker tak tahle postava mě přijde hrozně zvláštní Harley Quinn je dobrá ale ten Joker no nevim no. Jestli bych ho měl vidět i v dalších filmech budu nerad. Ale ke konci mi to přestalo dávat smysl. 6/10

Falcon a Winter Soldier (2021) (seriál)

Tenhle seriál beru jako výpln aby mohl byt falcon captain america. Pribeh je takový nijaký to s tím serum mě nepřijde nějak dobrý. Popravdě doufám že nebude druhá season. 6/10

Zaklínač - Série 2 (2021) (série)

Když všichni říkali že druhá serie je horší, tak jsem si myslel že budu mít stejný názor. Překvapilo mě že narozdíl od první řady u které jsem se nějak nudil mě tahle řada překvapila a napínala do posledního konce. 8,5/10

Temný rytíř (2008)

Tak tohle bylo šílenství a doslova. To jak je Joker šílený a dělá chaos a je mu jedno že někoho zabije krutě z něj dělá pravděpodobně nejlepšího padoucha. Tohle je všechno co chcete krev násili a hlvně ten chaos který Joker rozpoutal a který byl tak užasný. Asi nejlepší superhero film. 10/10