• Fantasy

Sladký domove! (2020) (seriál)

Naprosto geniální děj plný akčních scének, jediné co bych vytkla je vizualní stránka některých příšer. (vypadají vtipně a nejde je brát seriózně) Každopádně hlavní herec je můj oblíbenec, takže dávám plný počet. Celkově ty herecké výkony hodnotím dost pozitivně. <3

Barbie a Diamantový zámek (2008)

Hoci bol tento film v detstve jedným z mojich najobľúbenejších, po dlhšej odmlke zhliadnutia znova si tým už akosi istá nie som. Ako príbehovo to asi AŽ také zlé nie je, vizuálne... no na svoju dobu asi okej, každopádne niektoré tie časti tam... prečo sakra tancujú dvaja psi? Z toho sa asi budem spamätávať ešte veľa dlho..

Barbie Fairytopia a kouzlo duhy (2007)

Určitě jsou za mě o dost lepší Barbie filmy. Jediné, co bych tak dokázala vyzdvihnout je vizuální stránka víl, nicméně ani tento malý plus nezachrání můj negativní názor, jelikož postava Brepty mi lezla krkem celých 75 minut a ve výsledku jsem byla ráda, že tento film konečně skončil.

Bratz: Kouzelná křídla (2006)

Nejvíc geniální věc, co kdo vymyslel. Absolutně nedokážu pochopit veškeré negativní ohlasy. Fakt přísahám, že větší banger jsem v životě neviděla! Jestli někdo uděláte podobnou párty, inspirovanou tou ve filmu, hmu <3