Utajené příběhy českých dějin - Zlato republiky (2023) (epizoda) odpad!

Nevím kdo to tu tvořil, ale když už tak 5. epizoda této série se jmenuje "Voynichův rukopis - tichý svědek revoluce" a celá je v podstatě vycucaná z prstu, protože těch epizod muselo být 8, ale už je nenapadlo natočit nic jinýho a tak furt v této epizodě opakují jak knížka viděla historii.

Phineas & Ferb - Doof Dynasty (2012) (epizoda)

Tady je jediná písnička z dětskýho animáku, kterou si občas pouštim i normálně, 10/10!!!

Plán útěku 2 (2018)

1 byla dobrá, když musely dělat 2, tak jim přece stačilo udělat znovu 1 jen v jiný zajímavý věznici. JAK TO MOHLY TAK POSRAT!!! Nemluvě o tom, že Stallone (hl. postava) tu skoro neni!

Městečko Záhad - Kobky, kobky a ještě kobky (2015) (epizoda)

Tahle epizoda je přesná ukázka toho co je špatně na 2. polovině této série, Stan je záměrně dělán dětinštějším, v kontrastu s Fordem, aby víc vynikla jeho inteligence, i přesto, že celou dobu předtím byl Stan  neustále o krok přede všemi a dělal debily i z vládních agentů!

Ahsoka - Část 1: Mistři a učedníci (2023) (epizoda)

Epické 4 *!!! K té 5. chybí jen vysvětlení, kde najednou Sabina vzala schopnost ovládat sílu (jak si toho Caban v rebelech nemoh všimnout) a to co mi to trochu víc kazí je scéna jak z Obi-Wana když Sabin probodnou mečem ale ona přežije (pak je tu totiž furt otázka proč zrovna bodnutí zabilo Qui-Gona když v posledních 2 jedi seriálech je probodnutí jak škrábanec).

Lví král (2019) odpad!

To jediné čeho dosáhli oproti originálu je, že během mluvení/zpěvu vypadají zvířata naprosto retardovaně, navíc stále nechápu proč vůbec něco adaptujou, když k tomu nepřidají nic novýho, původní verze je 1000×lepší! Je to 1:1 s původním, jen už u postav nejsou vidět emoce a mluvení od nich zní divně, vážně úžasná práce Disney!

Lví král 3: Hakuna Matata (2004)

Rozhodně víc sedí originální název Lví král 1 a půl, protože je to výhradně recyklace 1 jen z pohledu Timona a Pumby, problém je že fungovali jako dobrá komická vsuvka, ale celý film jen z jiného pohledu úplně potahat nedokázaly, navíc když jednou za čas prolomí čtvrtou stěnu a film se narovinu stopne než si to prase v kině dojde pro jídlo, ..., tak to ještě víc vytrhuje z příběhu.

Ninjago - Roots (2022) (epizoda)

Z nostalgie několika prvních sérií (hlavně 3 prvních) tomu narovinu dávam o 2 hvězdy víc, když to končí.

Ninjago - A Lesson in Anger (2022) (epizoda)

Už jsem posledními 6 sériemi tak otupělý, že mi na 4 * stačí i Garmadonovo hlášky jako: "Vem všechen vztek a usměrni ho obličejem!" ☺

Ninjago - Christofern (2022) (epizoda) odpad!

Takže z Garmadona se stal kr*pl, tak to je super!