Zabijáci Wu - Opilý meloun (2019) (epizoda)

Amatersky posobiaca, skratkovita blbinka s podarenou choreografiou subojov, kde do prostredia triad necitlivo zakomponovali cinske mytologicke fantasy prvky. Efekty pri tom pouzite su zrejme kvoli rozpoctu slabucke. Nebyt tam Iko z kvalitneho Raid-u, tak neviem, co by tento paskvil tahalo. Este tomu zrejme nejaku tu cast dam, obcas je to svojou naivitou, ci subojmi zabavne.

Takoví normální Američané - Dead Hand (2018) (epizoda)

Dej sa v case vyraznym sposobom oproti tomu v poslednej casti piatej serie posunul. Avsak nielen v case a pomeroch zobrazenych v Amerike a Rusku, ale hlavne "vyvinom vztahov v nasej spionaznej rodinke". Tomu vhodeniu do vody novych pomerov som sa prispoboval v tejto casti hodne dlho, prakticky az po samy zaver. Preto o hviezdu menej. Inak je to opat pecka a ako otvarak k dalsim castam jej zaver pracuje perfektne. A zmenu vo vztahoch vnimam osviezujuco. Akurat sa uz teraz mohli dotknut vztahu Phillipa a k Paige. To ma fakt zaujima. Tiez Stanova partnerka bola predmetom naseho zaujmu a tu sme sa nic blizsie nedozvedeli. Psychicke rozpolozenie Elizabeth a to drasticke opatrenie v tejto casti je rozhodne odstrasujuce. Cista rozbuska...parada. ;)

Takoví normální Američané - Start (2018) (epizoda)

Velmi dobre ukoncenie. Som rad, ze to nebolo uplne mimo a zaverecna melancholia tak vyznela doveryhodne. Vedel by som si predstavit nejaku cast venovanu deju na oboch koncoch po, dajme tomu, 15tich rokoch.

Takoví normální Američané - Jennings, Elizabeth (2018) (epizoda)

Pecka...taku dynamiku a napatie sme tu dlho nemali. A konecna konfrontacia Paige s Jennifer mrazila. Ze sa mamina uvedomi ma dost potesilo. Som zvedavy, ci posledny diel neskonci nejak "fatalne".

Takoví normální Američané - Harvest (2018) (epizoda)

Paradna akcia, drsne opatrenia, utahovanie slucky a Paige-ino rozhodnutie. Tento diel sa toho udialo hodne. Suhlasim, ze konecne to panovi "agentovi" dopaluje.

Takoví normální Američané - The Great Patriotic War (2018) (epizoda)

Konecne peckova cast. Nieco, na co som cakal od tej prvej. A zachranil to kto iny ako Phillip. Tak presvedcive herectvo, v tolkych mnohych rolach a citovych rozpolozeniach, neda kazdy. Ten podprahovy "message" pri lekcii vlastnej dcere i zaverecny telefonat. Tiez trojgeneracny zensky test alkoholu mal nieco do seba. To, co sa udialo ruskym prebehlikom bolo ozaj maso a Elizabethin pohlad do obyvaku bol mrazivy. Parada.

Takoví normální Američané - Tchaikovsky (2018) (epizoda)

Uz mi je jasne, kde sa tvorcovia zaverecnej serie GoT nechali inspirovat premenou Danearis. Iste nadpriemer, ale tie skoky a absencia vztahu Page a Philip-a ma moc divacky neuspokojila.

Takoví normální Američané - Série 6 (2018) (série)