• Thriller

Eden vás vítá (2022) (seriál)

Eden vás Vítá 1.serie= tento seriál mně bavil hlavně kvůli tomu že to není žádné bezhlavé zabíjení postav ale většinou když se nějak proviní a nebo se organizace Eden cítí v ohrožení není to ani tolik krvavé a má to své napínavé a temné scény které mně vyvádějí z pohody a klidu a to je velmi dobrý pocit při sledování tohoto seriálu. Eden vás Vítá 2.serie= tato řada je velmi dobrá hlavně kvůli tomu že lidé v Edenu jsou ohroženi jak vojáky tak zlou ekologickou sektou a jsou tam dojemné i temné scény.

Smrtelné zlo: Probuzení (2023)

tento film mně zaujal kvůli své násilné atmosféře byl velmi brutální a znepokojivý a to je na hororech hlavní hodně napínavé byly i scény kde postavy byly různě napadány démony a i věcmi které démoni používali. .

Starci (2022)

Ach jo tento film měl zajímavý nápad ale totálně ho pokazil jelikož mezi napínavými scénami bylo asi 5 minut jenom jak postaví stojí občas něco hlubšího a napínavé scény měli třeba 2 minuty a asi 45 minut se nic nedělo na začátku každopádně to vůbec neuspokojí ty kteří mají rádi napětí a nebo aspoň časté napětí dávám dvě hvězdy protože to byl zajímavý nápad a něco se tam občas dělo.

Jigsaw (2017)

Tento film mněl originální a nový nápad že postavy se postupně dostávali do nebezpečí a odhalovaly svá tajemství a špatné činy a to se mi na tom moc líbí