Paddington 2 (2017)

"Paddington 2" je prostě užasný. Musím říct, že mě dostal více než první díl. Medvídek Paddington, vždycky nějak rozesměje. Ale co bylo překvapující, tak jak si film pohrál s atmosférou. Celkově to bylo parádní. Atmosféra v městě byla tak nějak kouzelná a celý film mě dostal tím, jak dokázal zkombinovat dobrodružství a emoce. Rozhodně bych ho doporučila každému, kdo chce vidět něco, co dokáže pobavit a taky trochu dojmout.

Kocour v botách: Poslední přání (2022)

"Kocour v botách: Poslední přání" mě naprosto uchvátil. Film nabízí dobrodružnou jízdu s fantastickým světem, který okouzlí každého diváka. Poutavý příběh, plný nečekaných zvratů, udržuje napětí a zvědavost až do poslední chvíle. Vizuální efekty jsou úchvatné, prostředí je detailní a atmosféra pohlcující. Kvalitní režie a skvělý scénář zdůrazňují sílu celého příběhu. Bez ohledu na to, jestli jste fanoušek fantasy žánru nebo ne, tento film poskytuje výjimečné filmové dobrodružství. Prostě DreamWorks ví jak dělat záporáky.

Lovci duchů - Série 1 (2005) (série)

Seriál "Lovci duchů" první série mě úplně pohltil. Hodnotím ho velmi pozitivně, protože to byla opravdu skvělá jízda. Příběh nabídl napětí a tajemství, které mě udržely u obrazovky od začátku do konce. Postavy byly úžasné a výkony herců ohromující, což dodalo seriálu hloubku. Zábavné a emocionální momenty byly skvělé a pokaždé mě rozesmáli, či jsem se o postavy nesmírně bála. Technická stránka, včetně vizuálních efektů, přispěla k celkové atmosféře. "Lovci duchů" prostě kombinovali strach a dobrodružství, vytvářejíce nezapomenutelný zážitek.

Madam Web (2024)

Madame Web bohužel nesplnila očekávání. Přestože měla potenciál, film nepřináší nic nového či příliš zajímavého. Příběh ztrácí směr a chybí mu hloubka. Herecké výkony jsou průměrné, a chybí silná herecká představa. I přes snahu působí jako zklamání. Do kina ani nemusíte, protože všechno se dozvíte z traileru... A abych byla upřímná, tak trailer vypadá lépe než samotný film. Takže za mě Sony zase zklamalo a mrzí mě že Marvel s tím souhlasil.