• Pohádka

Kdo přežije - Caramoan (2013) (série)

Komu jsem to přála: Cochran Oblíbenci: Brenda (poprvé jsem si ji nebyla jistá, ale tady mi sedla, vyvinula se hodně jako člověk, sympatická, chytrá slečna) Přišli mi fajn: Michael a Matt (sympaťáci), Corinne, Philip (kde je on, tam je sranda) Vyloženě mě srali: Brandon (to není pravej Hans, to je kokot, pardón, ale chudák Russell), Dawn (chvíli jsem ji to bohužel žrala, ale v polovině jsem zjistila jaká falešná svině to je), Erik (tohodle debila už nechci vidět, právem nosí označení nejnovějšího hráče Survivoru), Shamar (škoda slov), trojka těch mladých kluků - sexisti, nesympatický a Malcolm už mě taky štve, kdyby mi bylo 7, tak mu asi budu taky fandit, ale to je taky maximální věk jeho fanoušků, pardón faninek, no a na závěr ta největší slepice, kráva a nejblbější hráčka vůbec Sherri - říct na závěrečné radě že jsem bohatá podnikatelská když to o mně nikdo neví? To udělala zatím jen tahle paní, bravo, nejhloupější řeč celého survivora. Štve mě, že někdo takový se dostal tak daleko, ale chápu to, já bych si ji vzala do finále taky. Tupá, vypatlaná, pořád mlela o taktice a že vede hru, ale dělala hovno, ta paní nehrála, ta tam jen přežívala. Vítěz: Maximálně zasloužený, nikdy jsem nebyla s vítězem spokojenější. Tohle je pravý chlap, né jak ty tři Paka co si na chlapy hrají.  Názor na epizodu: Bohužel spousta nesympatických hráčů, spoustu fanoušků se nemohlo projevit, ale to už u řady fanoušků a favoritů tak je vždy, všichni to víme, tak proč to kritizovat. Zajímavé výzvy, ale tolik nervů co mi tahle řada vzala, někteří lidi mi opravdu pili krev.

Knižní klub zabijáků (2023)

Jsem dost zklamaná, protože začátek filmu byl skvělý, říkala jsem si "pane bože, po dlouhé době super slasher, je to skvělé, originální, zábavné a kvalitně zpracované, to bude 5 hvězdiček"... No pak se to začalo kazit, originalita šla do háje, kvalita taky, napětí taky a samotný konec mě tedy vůbec neuspokojil, nebavil a ani mi nedával smysl. No děr v příběhu je na konci tolik jako v cedníku, kdybych měla hodnotit jen konec, tak dám jednu hvězdičku nebo odpad. To dát ovšem nemohu, protože začátek jsem si opravdu užila a ikdyž to vypadá, jako by to v půlce převzal za režiséra a scénáristu někdo jiný, tak je to pořád to, co tenhle žánr nabízí, aneb klasický slasher. Nevím co se zde stalo, já děkuji tvůrcům za fajn podívanou na začátku a doufám, že až budou tvořit něco dalšího, tak si dají na konci záležet, aby to pak nevypadalo jako domácí úkol dopsaný o přestávce.

Můj malý Pony: Přátelství je magické - Série 3 (2012) (série)

Když bych to měla dát bodově, tak 1s - 9/10, 2s - 10/10 a takhle 3s - 8/10. První díly téhle série jsou totiž dost průměrné a z nějakého neznámého důvodu má tahle série jen pár dílů. Vylepšuje to ovšem několik posledních dílů a ten poslední byl tedy úplně nádherný - po dlouhé době díl plný zpěvu.

Můj malý Pony: Přátelství je magické - Série 2 (2011) (série)

Tahle série je ještě o chlup lepší než předešlá a mezi všemi sériemi vede. Jsou tu opět skvělá ponaučení na konci, krásné příběhy a popravdě nejvíce mých nejoblíbenějších dílů MLP je právě z této série.

Můj malý Pony: Přátelství je magické - Série 1 (2010) (série)

Krásný začátek tohoto skvělého seriálu. Líbí se mi jak se postavy spřátelili, jak hlavní postava objevuje všechno nové a i závěrečné ponaučení na konci každého dílu. Pěkná pohádka pro děti, ale i pro dospělé, kteří chtějí u něčeho milého vypnout.

Ošetřovatel (2011)

Musela jsem hodně googlovat proč je tady Adam Sandler a Sylvester Stallone :⁠-⁠D. No tak teď už to vím, já je podle hlasů teda nepoznala. Spojler... Adam je ta opice a Sylvester je ten lev, nemáte zač. Každopádně joo, fajn komedie, která zvedne náladu, není to nic převratného, ale líbí se mi ten příběh, líbí se mi Kevin Dawson v téhle roli, šlo na něm vidět jak si natáčení užívá.

Sedmero krkavců (2015)

Alice Nellis je neskutečná! Já už jsem tolikrát řekla, že je něco moje nejoblíbenější pohádka, ale tohle asi předběhlo všechny! Marthu já úplně miluju a to co v tomhle filmu předvedla bylo jedním slovem neskutečné. To ovšem platí i na ostatní herce, tak dobré herecké výkony, tak skvělá zápletka, hudba a prostě všechno. Atmosféra je sice hrozně depresivní a vím, že kvůli tomu spoustu lidí nemá tuto pohádku rádo, ale já prostě miluji pohádky, kde hlavní postavy vypadají opravdu zamilovaně. Když na vás přes obrazovku triská jejich láska, tak se mi to většinou vždycky líbí. Takových pohádek bohužel ani moc není... No takže já to prostě miluji, ať si každý říká co chce, tohle je skvostné.

Medvídek Pú: Krev a med (2023) odpad!

Vždycky se snažím najít něco pozitivního, ale co mám hledat tady na téhle kopě hoven? Nulové napětí, příšerní herci, příšerná zápletka, absolutní nelogičnost a příšerné masky. Už jen za ty masky medvídka Pú a prasátka máte odpad!

Arthur: Prokletí (2022) odpad!

Pro tyhle filmy slouží označení odpadu. Příšerní herci, postavy bez logicky a s absencí povahy (každá postava má jen jeden povahový rys, Alex třeba žije doslova jen světem minimoju, nic jiného ho nezajímá a stejně tak jeho přátele, každý má jednu zálibu která tvoří celkovou osobnost dané postavy). Zápletka příšerná a vysvětlení na konci je úplně něco nelogického a debilního. Nechápu, že tohle mohli vpustit do kin.

Rubber (2010) odpad!

Lidi a jinak jste v pohodě? Já jsem teda ten poslední člověk, který by kritizoval to co se komu líbí, ale po zhlédnutí jsem čekala, že tenhle film bude v kategorii těch nejhorších, třeba první stovka nejhorších filmů na čsfd. A tady to má 58%? Děláte si prdel :⁠-⁠D? Tak dobré filmy tady mají kolikrát o dost méně a doslova tahle sračka má 58? Nad čím to tady filozofujete? Ten film je doslova výsměch divákům, ten film se vám vyloženě směje do ksichtu a vám se to líbí a ještě tady dáváte 4 či 5 hvězd jak na běžícím páse... Nechápu absolutně komu se tento hnus může líbit, je to výsměch celé kinematografii! Pusťte si 30x po sobě reklamu na pervol a dostanete kvalitnější herecké výkony, kameru, příběh a i nějaké napětí zda ta skvrna zmizne, od tohoto filmu dostanete akorát kopu nudy, debility a špatných herců - nejlepší herec v tom filmu je ta pneumatika.