Čarodějův učeň (2010)

Na tenhle fiml jsem se celkem těšil, protože námět byl zajímavý. Výsledek je však spíš zklamaání. Děj je sterilní a ničím nepřekvapuje, hlavní hrdina mi byl celý film nesympatický. Pozitiva - dobré triky a výkon dvojice Cage - Molina.

TRON: Legacy 3D (2010)

Vizuálně úžasné a s výborným hudebnín doprovodem. Ani jednodušší příběh nevadil. Při prvním shlédnutí jsem byl pohlcen formou a dojmy a dějovou linku jsem neřešil.

Zoom: Akademie pro superhrdiny (2006)

Zaujalo mě herecké obsazení, ale nakonec jsem co dělat, abych to vůbec dokoukal do konce. Tim Allen z toho vyšel ještě nejlíp a jeho postavu mu celkem sedla. Postava C. Cox byla úplně zbytečná a nejvíce mi bylo líto Chavy Chase, který to schytal jako terč trapných fórů. Dětští představitelé: 6ti-letá "silačka" byla celý film jen otravná a přitom měla být roztomilá. Zbývající trio jako by nebylo.

Babylon A.D. (2008)

Hodnotím verzi, která je na DVD označena jako Special Edition. Film je o něco delší a jde režisérský sestřih, který nešel do kin. Akční scény jsou spíš nepřhledné a za nejsilnější zbraň filmu považuju atmosféru "poskatastrofálního východu Evpropy".

Oko dravce (2008)

Dobrý je začátek s vynikajicí automobilovou honičkou a pak už film pomalu ztrácel tempo. Dost dlouho jsem si u filmu říkal: "proč to ti lidé vlastně dělají a na tajemný hlas v telefonu se prostě nevybodnou".

Pobřežní hlídka: Havajská noc (2003) (TV film)

Film přesně vy stylu celého seriálu. Děj nehraje roli a hlavně jde o "pastvu pro oči." Víc jsem nečekal a to vše ve filmu bylo.

Parchanti (2010)

Příjemný akční film stvořený pro zábavu a držící se svého žánru. To už se moc často nevidí.

Zohan: Krycí jméno Kadeřník (2008)

Tenhle film je neuvěřitelná praštěnost. A právě pro tu jasnou "neuvěřitelnost", která mi znemožnila cokoliv ve filmu brát vážně, musím přiznat , že jsem se dost nasmál.

Painkiller Jane (2005) (TV film)

"Televizní film" ve své horší podobě. Slabý příběh i dialogy a chování postav nedává moc smysl. Na hlavní představitelku se hezky dívá, ale uvěřit , že jde o cvičeného vojáka se mi celý film nepodařilo.