Hulk (2003)

Velmi dobre zvladnuty zaciatok Hulka

Chicago (2002)

Je to pekne stylizovany a nadpriemerny muzikal s krimi zapletkou , ktora sa sem pekne hodila a kvalitny scenar , ktory film dostal do ineho levelu

Chobotnice (1984) (seriál)

Hodnotenie 5* je spolocne pre vsetky prve styry serie v hlavnej ulohe s M.Placidom . Da sa povedat , ze serial naberal na tempe kazdym novym dielom . V prvej a zaciatkom druhej serie sa Cattani len rozbieha a nasledne v dalsich castiach a novych seriach az do konca stvrtej je to ten znamy a hlavne nezastavitelny Cattani . Perfektny serial s charizmatickym Cattanim

Chřestýši (1999) (TV film)

Velke plus tohoto filmu je , ze tu nieje digitalny 20 metrovy had , vytvoreny tymy najhorsimi digitalnymi trikmi ako to casto byva - napr. Boa vs Python

Chůva v akci (2010)

Sice je to klasicka rodinna komedia okorenena akciou a spionazou , ale mne sa to pacilo , lebo mam rad taketo jednoduche oddychovky

Chyť mě, když to dokážeš (2002)

Aj po 10tom zhliadnuti rovnako skvele . Ked som videl sladkeho Dicapria v Titanicu , tak som ho ako herca nemusel , ale teraz musim uznat ze je to spickovy herec , ktory zahra cokolvek

Ikona (2005) (TV film)

Dobre obsadena a zaujimava spionazna tv produkcia

I Love You Phillip Morris (2009)

Kazdopadne sa musim priznat ze som cakal nieco uletenejsie ala Jim a to sa nestalo . No musim uznat ze nudit som sa nenudil , dej bol zaujimavy az sa mi ani nechcelo verit ze je to podla skutocnej udalosti .

Imaginárium Dr. Parnasse (2009)

Konecne som sa dockal . Netvrdim ze som Gillianov fanusik , ale paci sa mi styl jeho filmov . Jednoducho su ine a tento nieje vynimkov . Malo to takmer vsetko co to mohlo mat . Hlavne to bolo velmi zaujimave a tak pekne extravagantne . Pacilo sa mi to a som spokojny