Reklama

Reklama

ČSFD projekce

Vánoční ČSFD projekce při příležitosti 10. výročí filmu a otevření "ČSFD Sálu" v CineStaru Anděl.

Zažij znovu technologický filmový zázrak a emocionální jízdu tak, jak byla zamýšlena!

A bude i tombola :-)

Gravitace

CineStar Praha - Anděl, středa 20.12.2023 19:00, vstup zdarma
Gravitace

Promítání proběhne 20.12.2023 od 19:00 v kině CineStar Praha - Anděl (sál č. 10, kapacita 171 míst). Vstup na akci je zdarma, je pouze potřeba být registrovaným uživatelem ČSFD, níže vyplnit přihlašovací formulář a spoléhat na to, že ti do uzávěrky seznamu účastníků nevyfoukne tvoje místo uživatel s větším počtem uživatelských bodů - kdo má totiž více bodů než uživatel na posledním místě seznamu, ten ho nahradí (v případě stejného počtu bodů rozhoduje dřívější termín přihlášení). Uzávěrka seznamu účastníků proběhne v den projekce v 15:00.

Pokud jsi při registraci do ČSFD zadal správně jméno i místo bydliště, formulář už máš předvyplněný a stačí ti kliknout na "tímto potvrzuji svoji účast". U vstupu do sálu pak jen řekneš svoji přezdívku a unikátní čtyřčíselný kód, který se ti zde zobrazí po uzávěrce seznamu účastníků v den projekce v 15:00 (a současně ti bude ve stejnou chvíli poslán na email) a budeš vpuštěn. Pokud na ČSFD ještě registrován nejsi, věnuj prosím registraci tři minutky (vpravo nahoře v hlavičce webu link "Registrovat"). Ber prosím přihlášku závazně a kdybys svoji účast chtěl na poslední chvíli zrušit, udělej tak přímo zde kliknutím na "Zrušit účast" (tento link se ti zde objeví až po potvrzení účasti). Kdo bude na seznamu účastníků a nepřijde, na další akce už se nedostane.

Přihlášení na projekci

Pro přihlášení na ČSFD projekci je potřeba, abys byl registrovaným uživatelem ČSFD a nejdříve se přihlásil do svého účtu.

Přihlásit se

Reklama

Reklama