Reklama

Reklama

Laureates Night s hollywoodskými skladateli

Laureates Night s hollywoodskými skladateli

Kino Lucerna, pátek 19.04.2024 19:00, vstup zdarma

Kino Lucerna bude v pátek 19. dubna patřit dvěma renomovaným hollywoodským skladatelům, kteří do Prahy v rámci Composers Summit Prague přijedou osobně uvést svou tvorbu a předat zkušenosti začínajícím nebo talentovaným skladatelům.

Laureates Night naváže na předání ČSFD Awards za celoživotní přínos v audiovizi na zahajovacím koncertě summitu Spectacular Music of Hollywood, kde oba laureáti osobně představí své nejslavnější skladby v podání Českého národního symfonického orchestru.

Laureates Night odstartuje krátkými přednáškami dvou uznávaných autorů s ukázkami z jejich nejslavnějších světových děl. Moderovaný večer se poté změní na obohacující talk show, během které nám oba tvůrci odhalí zákulisí Hollywoodu, různé fragmenty z jejich života a recept na úspěch.

Celá událost proběhne v rámci Composers Summit Prague, jedinečné mezinárodní akce, pod záštitou ČSFD sdružující skladatele filmové a gamingové hudby. ČSFD uživatelé, přihlášení na Laureates Night přes zdejší formulář, mají na akci vstup zdarma.

Přihlášení k účasti

Pro přihlášení na ČSFD projekci je potřeba, abys byl registrovaným uživatelem ČSFD a nejdříve se přihlásil do svého účtu.

Přihlásit se

Reklama

Reklama