Diskuze

Pro zapojení do diskuze musíš být registrovaným uživatelem a nejdříve se přihlásit do svého ČSFD.cz účtu. Registraci i přihlášení najdeš vpravo nahoře v menu "Uživatelská zóna". Pokuď ještě nemáš na ČSFD.cz ohodnocených alespoň 200 filmů, bude ti pro začátek zpřístupněno pouze diskuzní fórum "Začátečníci", do zbylých diskuzních fór dostaneš přístup, jakmile ohodnotíš 200 filmů.

Kulykovoprasárnypunkaananas

To tu na začátku nebylo! A teď to tu je, tendle popis. Zajímavý.

Správce diskuze:

kulyk
    • 3.10.2019  00:06
    kulyk
    (hodnocení, komentáře)

případně nějaký prachy?

• 3.10.2019  00:05
    kulyk
    (hodnocení, komentáře)

verbal: nepomůžeme jí nějak? Finanční sbírka, profil naladit do jevanský vlajky, neziskovka s názvem ,,kobyly ve výsluze", brigáda na pozemcích za účelem pohrabat podzimem utracený list, finanční sbírka, návrh na státní vyznamenání a nebo finanční sbírka? 

na příspěvěk reagoval verbal
    • 3.10.2019  00:01
    verbal
    (hodnocení, komentáře)

kulyk: A k tomu to byla opravdová láska na první bércový vřed!

na příspěvěk reagoval kulyk
    • 2.10.2019  23:56
    kulyk
    (hodnocení, komentáře)

verbal: sem měl připravený na zejtra. Neva. Teďzuž ubývá jen pohodnotit, promyslet, zalitovat - co bude ta nebohá Ivanka teď dělat? Stará baba samoživitelka? Těžký osud jí život nachystal. Ta se bude muset dost otáčet, co? 

• 2.10.2019  23:49
    verbal
    (hodnocení, komentáře)

kulyk: Taxnad ještě trochu fundované recitace těch našich pokladů. Mumie vs Lopata: https://www.youtube.com/watch?v=GgdGc2FObvU

na příspěvěk reagoval kulyk , alchac
    • 2.10.2019  23:45
    kulyk
    (hodnocení, komentáře)

verbal: ! very najs. Nezvývá než dodat dvé - https://www.youtube.com/watch?v=c5p9UQ3z9L0

a omluvte mě, milý pane, že jsem se vám do sekané.... mistrál! 

• 2.10.2019  23:36
    verbal
    (hodnocení, komentáře)

alchac, kulyk: Myslím, že nyní nastal ten nejvhodnější okamžik a pietní chvíle připomenout si tento Mástrpiss: https://www.youtube.com/watch?v=yQJa5cyFNvY

• 2.10.2019  22:44
    kulyk
    (hodnocení, komentáře)

kulýku, ty seš prostě prase. 

• 2.10.2019  22:24
    kulyk
    (hodnocení, komentáře)

Jedufka: třeba tatarka, kyslá smetana, přírodní sejrec - všechny tyhle věci tu piču chuťově úpe diskvalifikujou. 

• 2.10.2019  22:23
    kulyk
    (hodnocení, komentáře)

alchac: Tak taky jsem to sežral, že jo. Ne, kvalitní osobní hungárdovoz, s mnohým předešlým ukrajováním. Já dělal za mlada pokusy se špagetima, páč jsem byl chudší, že, A nakonec jsem se dopracoval k naprosto dokonalému receptu. Ty nudle, tatarka, jen jemně přicáknout kečab, posypat okoralým eidamem. Dodnes k tomu inklinuju ve dnech, kdy na mě něco leze. Tělo si žádá nekompromisní dodávku kalorií, co mu pomohou přežít rýmičku. Vlčí hlad. Jen to poslední roky dovylepšuju pát lžičkama feferonek v soli. Nic neodvede tvou pozornost od ucpaných dutin lépe, než když chčiješ prdelí magma. Hele, jen pro tu srandu - poprvé jsem našel přírodní prostředek, co pomáhá. Chceš ho znát? Napiš že jo, napiš že jo.....

na příspěvěk reagoval alchac , alchac
    • 2.10.2019  22:18
    Jedufka
    (hodnocení, komentáře)

kulyk: To mě ani nepřekvapuje... :)

• 2.10.2019  22:16
    kulyk
    (hodnocení, komentáře)

Jedufka: no. A není to poprvé.)

na příspěvěk reagoval Jedufka
    • 2.10.2019  22:13
    Jedufka
    (hodnocení, komentáře)

kulyk: To jo a nejvíc nasere, že sis zpizdil picu svým přilepšením, co? :)

• 2.10.2019  22:10
    alchac
    (hodnocení, komentáře)

kulyk: A nešlo spíš o nějaký kvalitní Babis szalami? Jsem totiž prováděl zamlada s pizzou horší exkreperimenty. Bych to teda asi taky sežral, neb jak se říká u nás - dobrá prdel vyhodí i hrábě.

na příspěvěk reagoval kulyk , DwayneJohnson
    • 2.10.2019  22:05
    kulyk
    (hodnocení, komentáře)

alchac: Sem sobě připravoval večeři, děcka žrala čočkovou poblífku a zeleninovej salát, páč jsou v tréninku, to je jasný. No hele - vůbec to tam nesedlo. Salámová ristorante polotovar polotvar, nejsem nějakej těstohnět, že jo, jen si to přilepšuju. Aby byla jako bohatší, víš jak. Feferonky, gouda na plátky, no a přišlo mi, když už se to tu zaprášený válí, že pokrájím trošku teliszalami. A on na tom chutnal jak zkyslá prdel. Ano. Je strašné, co vše jsem již ochutnal.....

na příspěvěk reagoval alchac , Jedufka
    • 2.10.2019  22:00
    alchac
    (hodnocení, komentáře)

kulyk: Jsi připravoval dětem večeři, nebo jsi se s tím sám náhodně někde srazil? Ale mi to tak děsivě nezní...

• 2.10.2019  21:55
    kulyk
    (hodnocení, komentáře)

alchac: myslím, že vyprdíš leda tak ,,Kakaová", ale třeba překvapíš. Jdi do toho hrdě a půlkama napřed. Hele nevíš, proč se uherák fakt nehodí na pizzu? Kde udělali soudruzi z MLR chybu? To byl hnus jak Láska se Zlatuškou namletý do zmrzky. 

na příspěvěk reagoval alchac , verbal
    • 2.10.2019  21:45
    alchac
    (hodnocení, komentáře)

kulyk: To je ofšem unfér - dobře víš, že já nicht frštén. Ale jsi mě předchozím příspěvkem inspiroval - dám si během tryzny extra ostrý kebap a zkusím následně vyprdět melodii od "Oheň v sobě máš." Snad to tedy trefím na okamžik kremace.

na příspěvěk reagoval kulyk , verbal
    • 2.10.2019  21:35
    kulyk
    (hodnocení, komentáře)

alchac: smek, tak daleko zatím má utýraná hlava nepostoupila. Hezký. Tak k němu uložme nějakýho Seidanka, to taky bude tahák. 

na příspěvěk reagoval alchac
    • 2.10.2019  21:29
    alchac
    (hodnocení, komentáře)

kulyk: Jest ovšem škoda, že podobně nelze naložit s Waldou - bychom mohli obnovit Gott-Waldovo mauzoleum.

• 2.10.2019  21:26
    kulyk
    (hodnocení, komentáře)

alchac: :O tozemjá!

• 2.10.2019  21:25
    kulyk
    (hodnocení, komentáře)

alchac: Tam já chodívám posedět často. Mám kus vedle babku, dědku, tetku a ještě nějaký ty lidi, taky plochodrážní stadion, kebab a ještě nehnijící příbuzny, že.... a záprtka Kryla až trapně rád. Ale Mistra taky, aby to nevypadalo, že jsme jen bestie, a ne smějící se totéž. Che, mi napadlo - kromě toho, že bych navážno navrhl vyhrabat další díru na Slavíně, tak v nejhorším tedy nasolit. Za a. by vydržel dlouho čerstvý, za b. by ono kultovní ,,Karel Gott ve Slaném" dostalo nový rozměr. 

• 2.10.2019  21:18
    alchac
    (hodnocení, komentáře)
    • 2.10.2019  21:17
    alchac
    (hodnocení, komentáře)

kulyk: Fole, jdu blejt! Mimochodem, již víš, co budeš dělat behem přiklepnutého státního funusu a současně dnu smutku? Já asi skáknu na Břevnov sednout na hrob jinému Kájovi, kterému se té pocty nedostalo (i když od estébáka by to asi jako poctu nebral), neb v místě neho posledního odpočinku to bude asi silně rotovat, tak aby nám zase neemigroval.

• 2.10.2019  21:14
    kulyk
    (hodnocení, komentáře)

akorát to chce modifikovat na ,,před naší, za naší, Karla nám teď rozpráší. Hej!

• 2.10.2019  21:13
    kulyk
    (hodnocení, komentáře)
    • 2.10.2019  21:02
    alchac
    (hodnocení, komentáře)

kulyk: Jsem věděl, že polechtat Ti Morrisona na Tě zabírá! A tohles teda zabil... https://www.youtube.com/watch?v=YcKDgFEms3U

• 2.10.2019  20:58
    kulyk
    (hodnocení, komentáře)

alchac: Óoo o ó, Ty parchante! Vostrá munice. Ovšem - https://www.youtube.com/watch?v=bebvemiM388

• 2.10.2019  20:14
    alchac
    (hodnocení, komentáře)
    • 2.10.2019  20:13

Uživatel alchac smazal svůj příspěvek.