Entropy

B3n odpad!

Ten, kto napísal, že tvorcovia tohoto hnoja majú schopnosť zobrať diváka na temnú a zvrátenú jazdu, ktorá pripomína klasického Carpentera, tak by si zaslúžil akurát tak dobrú facku. To je urážka Johna Carpentera, vôbec použiť jeho meno v jednej vete s týmito vidlákmi bez talentu. Vnímavý divák pochopí už počas úvodných titulkov, že toto nebude žiadna jazda, nie že Carpenter... Neskutočná arogancia amerických sebastredných nafúkancov. Film, z ktorého trčí nedostatok rozpočtu, čo nemusí byť na škodu, pokiaľ obsahuje nejaký príbeh a má kvalitné ostatné veci. Tento "skvost" však nemá nič kvalitné. Miestami hudbu, miestami kameru, ale to je tak všetko, bezpečne v mantineloch odpadu. Herci si mumlú pod nos, zle artikulujú, afektujú a miestami ich kvôli hudbe vôbec nie je počuť. Má to jednoducho začiatočnícke chyby. Má to banálnu zápletku, dve lesby sú pozvané na oslavu spolu s ďalšími ľuďmi k nejakému inému homosexuálnemu páru a už počas večere to škrípe. Nechýba samozrejme mľaskanie pri jedle a pri tom prasa rozpráva s plnými ústami, ako v každom americkom filme. Nechýba samozrejme napätá nepríjemná atmosféra pri stole, ako v každom americkom filme.  Nechýba samozrejme ani oranžová krabička s liekmi, ako v každom americkom filme. Nechýba samozrejme ani filozofovanie psychopata, ako v každom americkom filme. Odporúčam len pre veľmi nenáročných divákov. Ak niekto potrebuje vidieť krv na precítenie filmu, tak stačí si pozrieť posledných cca 25 minút. ()