The Institute

všechny plakáty

Ingtar2 odpad!

Dobre. Prisahám, že začnem pozerať Normálne filmy. To jest filmy, v ktorých sa neobjavujú príšery zvané Sebastián s x očami, klepetami a opuchnutou hlavou, v ktorých nešuká 6 nadrogovaných ľudí na lúke pri tom ako ich sleduje doktor, v ktorých nie je doktor ktorý svojim pacientom mieša koktejl z vlastných výlučkov pohlavného charakteru a v ktorých nie sú malé bábätká s naťahovacími prstami ako retardovaná Saxana. A hlavne... Nebudem pozerať filmy, ktoré sú natoľko zlé, že ani nemajú profil tu na čsfd. Hudba prakticky neexistuje. Scenár... ktorí Filii de puta toto vymysleli?! Pretože nech si tento zážitok prevaľujem v hlave akokoľvek, vychádza mi len to, že tento film vznikol len aby Victorya Brandart ukázala svoje prsia (keby raz tak ok, ale ona takto chodí snáď 70% stopáže!) a svoju schopnosť mimoriadne nechutne zvracať na povel (tu nanešťastie nežartujem). Netuším čo som si myslel keď som zapol toto tuna, ale aspoň som bol po dopozeraní natoľko mentálne zničený, že sa mi podarilo dočítať Meno Ruže. Tl;dr: Nemám slov. Nepozerajte to. A ak áno, tak iba s niekým z recesie. 2,5%, Odpad! ()