Tyhle šaty beru! Indie

(pořad)
  • Indie Say Yes to the Dress India
Reality-TV
Indie, 2021, 8x30 min

Covid zhatil plány nevěsty Shivani, ale ta se stále snaží najít dokonalé šaty, aby si mohla vzít muže svých snů. A svatební plánovačka Malika přesně ví, co chce! ... Jedna nevěsta hledá královské šaty z bollywoodského filmu, zatímco jiná chce sladit hedvábné sárí se svými oblíbenými teniskami... Ishita sní o dokonalé bollywoodské svatbě. Navíc Shanelli touží po idylické scéně s dokonalou kombinací amerického a indického odkazu... Divine hledá svatební šaty, které jsou všechno, jen ne bílé. Manisha si mezitím přeje tradiční červenozlatý outfit, který je klasický a nadčasový... Ekta chce dokonalé šaty v lehenga stylu a ve správné barvě. Zinobia je svobodná matka před druhým manželstvím, která chce ve svůj velký den vypadat elegantně. (Discovery Channel)

Hexa

Při ohlášení, že bude Indická verze jsem se těšila, ale přišlo velké zklamání. Odlišný způsob natáčení, kdy majitel/poradce jezdí za nevěstami domů si pokecat by tolik nevadilo. Ale to hlavní, šaty, ukazují pramálo. Jenom sem tam letmý pohled, rychlé přejetí kamery. Většinu času kamera zabírá obličeje nevěsty a doprovodu. ()