We Found Something

Zatiaľ čo sú Ted (Nathan Owen) a Maxie (Leslie Gladney) na horolezeckej ceste, aby pomohli prekonať Tedov strach z výšok, v lese nájdu neznámu bytosť. Svoje dobrodružstvo nafilmujú a ich zábery neskôr objaví a zostaví neznáma osoba. Išli do lesa, aby pomohli Tedovi prekonať strach z výšok, ale namiesto toho objavili oveľa väčšiu hrozbu. (BoredKid)

DoctorVisual

Beware spoilers ! Chápem že to je amatérsky film, ale takéto dejové chyby sa odpustiť nedajú. Akože sorry ale žena zranená, vnútornosti von v ZAVRETOM stane? To potom ako ju zviera napadlo za sebou zavrelo stan? :D LOL. Aspoň trocha kečupu nakúpiť by nezaškodilo vážne. Tričko trocha roztrhané, ona sa zrazu postaví akoby po 8hodinovom spánku a usmieva sa popritom ako jej spod trička padajú črevá :D :D Veď tu týpek začal hádzať po beštii šišky. Real šišky wow. Keď som videl ako človek minútu a pol rozmýšľa "neviem či vám toto mám ukázať" pritom preboha každý vie že to aj tak ukáže.... ma prešla chuť, ale samozrejme som to dopozeral do konca. Dejovo tiež slabo nebolo to ničím zaujímavé a čo sa týka hlavných postáv....... Neviem prečo je v dnešnej dobe populárne byť dutý. Prázdne emócie o ničom. Jednu hviezdičku dám len preto že to je amatérsky film. ()

• Rozpočet sa pohyboval okolo $3,000, ktoré si režisér financoval sám. (BoredKid)