My Heart Is Beating

Jižní Korea, 2023, 16 h 21 min (Minutáž: 60–64 min)

Epizody(16)

Seon Woo Hyul (Taecyeon) je upír, který se chce stát člověkem, ale nakonec se stal napůl člověkem, když se probudil den před dokončením svého 100letého spánku. Mezitím s ním Joo In Hae (Ji An Won) neprojevuje žádný soucit. Najdou lásku a naučí se o sebe navzájem pečovat, když je teď osud svedl dohromady? (mikki089)

skorpik42

Na hodnotenie som si dala trocha odstup, aby to nepôsobilo, že som veľmi zaujatá. Seriál začal skvelo, perfektná dobová atmosféra, očarujúci Taecyeon, skvelí poskokovia. Postupne sme sa dostali do súčasnosti, kde sme spoznali sympatickú hlavnú hrdinku, na ktorej bolo mimo iného sympatické aj to, že nebola prvoplánová kráska. Diely sa niesli na vlnách vtipných scéniek a človek hrdinom veľmi fandil. Teda takto to išlo asi 2/3 seriálu, potom sa to začalo dostávať do temnejšej roviny a tvorcovia naraz z komédie točili drámu. Akože, herci boli skvelí aj v tejto rovine, ale človek zostal v istom slova zmysle sklamaný. Stále som očakávala nejaký zvrat, alebo vybruslenie zo situácie, spôsobom, aký dokážu len Kórejci, ale nedočkala som sa. Inak chválim aj hudbu. Škoda, že z toho tvorcovia nevytrieskali viacej, podľa mňa nevyužili úplne potenciál toho seriálu. ()