coulismoulis

Drag je úžasná věc, o tom žádná. Přestože v něm mají v Indii hlubokou tradici, mají také hlubokou tradici v prehistorickém konzervatismu, takže jdou obě strany proti sobě s dost překvapivými argumenty (např. – dělám sice drag veřejně pro peníze / možná i pro zábavu, ale nikdo o tom nesmí vědět, protože to je degradující). Takovýchto protichůdných zvláštností je film plný. Mají z toho vzniknout veselé situace, inu, možná veselé pro milovníky žertů typu Sivého čtveráka. Kladem je, že se premisa nezvrhla a nezačala drag ani další poboční témata negativizovat. Na druhou stranu ale nedošlo ani k otevřenému  přijetí, takže jsme vlastně zůstali na mrtvém bodě. Po dvou hodinách se vůbec nevyjasnilo, co se stalo s hetero párem číslo dva, zda se splní synovi jeho sen a vrátí se mu bývalý partner, jak dopadl napjatý vztah majitel baru-jeho ex manželka, proč se sakra Karam znovu žení aniž by se předtím rozvedl atd. Je to rychlá komedie pro rychlé zasmání, ale i přesto mohl vzniknout jiný konec, takový, co by nebyl zaměřený jen na hlavního hrdinu – pryč s dragem (i když mu nevadí) a šup sem s novou manželkou. ()