Epizody(36)

Zheng Shu Yi (Bai Lu) je tvrdě pracující reportérka významných finančních novin. Je odhodlána získat příběh na titulní stránce, a tak se snaží udělat rozhovor s jedním z nejdiskutovanějších mladých generálních ředitelů v zemi – Shi Yanem (Dylan Wang). Podnikatel se ze své strany snaží provést řadu investic do slibných začínajících firem jako způsob, jak to komunitě vrátit. Mezi těmito dvěma dojde k záměně a jejich cesty se znovu protnou. Ale jak se (zprvu nechtěně) poznávají, začnou si uvědomovat, že jejich osudy mohou být propletené. Mohl by je tento pracovní vztah přivést také na cestu k lásce? (Felisr)

Felisr

Uznávaná reportérka bojuje o rozhovor či jinou spolupráci s nepřístupným byznysmenem. Oba překonávají spoustu životních vzestupů i pádů a i přes několik vzájemně negativních střetů občas umí hodit druhému záchranné lano. Na hlavní dvojici se hezky kouká, též ostatní postavy seriálu jsou zajímavé a dobře zahrané. Bohužel více než tři hvězdy dát nemůžu, nejen kvůli rozvleklosti příběhu. Přestože je Dylan Wang můj oblíbenec, tady se mi jeho herectví moc nelíbilo. ()

Časové pásmo bylo změněno