Orlík - Hradec Králové, Hostinec u cikána

01 - Bílá liga
02 - Boty
03 - Terror
04 - Dudy
05 - Skinhead (Tři sestry)
06 - Bílej jezdec
15 - Oi! Oi! Oi!
16 - Skinheadskej stát
17 - Viktorka Žižkov
18 - Dokolečka
19 - Karel G. Mit Uns (ČSFD.cz)

Joker Punx

Tohleto je velká rarita! Záznam začíná kdy mladí skinheadi, fanoušci Orlíku stojí před hostincem u cikána. Kromě Landy, Malečka a Limburskýho sedí venku jenom mladý David Matásek a kecá s fanouškama. Je dobrá nálada, skinheadi popíjejí venku pivka v kelímku. Ještě pár záběrů na více skins co právě došli. Pak je střih a ještě pár záběrů na Davida Matáska jak už je uvnitř v hospodě, baví se s dalšíma lidma a pokuřuje si u toho cigárko. Pak je další střih a koncert začíná songem Bílá liga - Landa to rozjede - Na tomhle koncertě byl dost vylitej :D No a pak zaznějí ty největší hity kapely co tak dobře známe :) Hlavně song Skinhead od Tří sester tady zní fakt dobře. Dobrej oi! punk kurva. Na koncertě odehrají 8 songů z první desky a 11 songů z druhé. Je to sice ze stejného roku jako Bzenec ale zvuk to má horší, což je pochopitelný - U Bzence to natáčení měli trochu jinak a venku. Landa tady je někdy špatně slyšet ale tak zas moc mi to nevadí. Texty znám dokonale dlouho. Tohle video je velkej underground - Tu atmosféru tý doby úplně žeru. Jsou tam i záběry na publikum, skinheadi jsou nalitý, paří a prožívaj texty s Landou. Nepřišlo mi ani že na týhle akci jsou nějaký ortodoxní nazi skins - Hajlovačky tam žádný nejsou a to je jedině dobře. Tady byli hlavně kališníci bych řekl. Hlavně ten skinhead na začátku jak se baví s Matáskem byl pohodovej týpek. Je to fakt škoda že tahle kapela skončila, jiná doba prostě no. A ještě abych dodal - Pro mě stokrát lepší než celej Bzenec dohromady, asi tak. Oi! 😎 ()