Zelda

Itálie, 1974, 85 min

Alberto Cavallone

• Karlos80

Strašný, režisér jakoby nevěděl co přesně má točit, připadalo mi to jako jakýsi experiment, rozpracovaný film, nebo několik filmů smíchaných dohromady. Prostě paskvil-neuvěřitelně plochý, zmatený, špatný a hlavně ospalý a nudný, nejvíce mě tady ale štvali všechny jakoby na náhodu namíchané dodatečné sestřihy různých scén (závodní auta a motorky, potápění s harpunou, projížďky na koních, lov divokého kance.. atd), které byly neuvěřitelně otravné a podle mě tu vůbec nemusely být. Tohle šlo naprosto mimo mě, kdy už po prvních 15 minutách jsem věděl že to nebude nic pro mě a prakticky jsem rezignoval, ale takový výsledek jsem vážně nečekal. Chyběla jakákoliv inspirace a hlavně kouzlo. Promiskuita, spletité vztahy mezi skupinou lidí v domě, samozřejmě že hlavně sexuální, ale ani nahota a sex, mě ani v tomto případě moc neobměkčili. Jedna hvězda jen za Jane Avril.(21.2.2012)