Heartland of Darkness

• USA Blood Church (pracovní název) (více)

MightyHal

Bohužel to není takový geniálně sračkoidní béčko na jaké to po traileru vypadá, ale i tak jsem se bavil celou dobu. Celé je to o tom že si hlavní hrdina koupí místní vydavatelství novin v zapadlém městečku, které ale má pod spáry satanistický kněz. No a jelikož náš hrdina je neposedný novinář tak riskuje vše a všechny jen aby vyšetřil podivné vraždy nově se objevující v městečku. No a je to boží! Celý film má skvělou trashovou mystery atmosféru, kde každý obyvatel je divný, místní prodejce má napíchlou kočku v kubále a místní kněz ví o každým špatně proneseném slůvku na jeho osobu. Do toho tu jsou skvěle debilní střihy, televizní atmosféra díky natáčení na video a hromada absurdních scén a zvratů. Jediné proč jsem filmu nedal 5/5 je ten že tvůrci prostě nešli full frontal s tím co měli a jako legendární béčkový skvost je to jen na půl a i když ambice tam jsou tak na legendy ve stylu Toxíka to nešahá a ano, vím že se tady snažilo o vážnější příběh ale i tak se dalo vyždímat více. Na škodu je také slabší gore, kde krom rozpáraných těl (vraždy nejsou onscreen) se dočkáme jen lahodného napíchnutí na kříž. I tak ale pokud chcete trash zábavu s příběhem co vás bude bavit a s hromadou úsměvných momentů, tak tohle určitě dejte. ()