Nena - Vášnivé zvíře odvedle 5

(neoficiální název)
  • USA Pink Lagoon: A Sex Romp in Paradise, The
Pornografický
USA, 1984, 90 min

Tento film dějově navazuje na snímek Surrender in Paradise. Skupina dívek se vrací na pustý ostrov, aby svému známému vyhnanci oznámily, že jej soud shledal nevinným a může se tedy vrátit. Radostné shledání a dobré zprávy se musí náležitě oslavit. Avšak ostrov skrývá další tajemství. Odkud se vzali tajemní domorodci a co vlastně chtějí? Omilostněný vyhnanec a jeho půvabné přítelkyně se rozhodnou, že přijdou této záhadě na kloub. (KingSize)

KingSize

Další romantické péčko od režisérky Svetlany Mischoff. Kdo z Vás pánové nikdy nesnil o pobytu na pustém tropickém ostrově, kde by Vám namísto věrného Pátka dělala společnost půvabná Středa, dychtivá Sobota, báječná Neděle, a pokud možno všechny najednou? V tomto filmu má trosečník k dispozici hned 5 kamarádek, jednu krásnější než druhou! Ostatně jména protagonistek hovoří za vše: Ginger Lynn, Stacey Donovan, Lois Ayres, Raven, Roxanne Rollan... Romanticky laděný příběh, empatie režisérky, exotické lokace, a atletická postava trosečníka (Jerry Butler), činí tento film přijatelnější i pro dámské publikum. Své příznivce si najde i legendární Ron Jeremy. Dovolte mi teď malé osobní odbočení. S tímto filmem jsem se seznámil před mnoha lety za zajímavých okolností, a když jsem se zde chtěl o tom rozepsat, zjistil jsem, že nejlépe to vyjádřím ve zkratce: Ve formátu VHS / Shlédnuto na PVS / Při výkonu ZVS / Kdo zná tyto zkratky dnes? ()